Promuj to ogłoszenie

Przedstawiciel handlowy / Specjalista ds. sprzedaży fotowoltaiki

Data dodania: 2021-01-26 22:45:24ID: 165

665Pokaż numer[email protected]nie.com

Jesteśmy firmą działającą 11 lat na rynku, mamy 30 własnych ekip montażowych i robimy ok 200 instalacji miesięcznie. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem w Polsce marek: Seraphim, Exiom i Kehua Tech.

Jeżeli jesteś otwarty na ludzi i wyzwania to jest praca właśnie dla Ciebie!
Zakres obowiązków:
- pozyskiwanie nowych klientów poprzez aktywne działanie w terenie
- przygotowywanie ofert handlowych
- zawieranie umów
- budowanie relacji z klientem
- dbanie o wizerunek firmy
Nasze wymagania:
- gotowość do zdobycia wiedzy z zakresu instalacji fotowoltaicznych i odnawialnych źródeł energii
- realizacja planów sprzedaży
- wysoki poziom kultury osobistej
- posiadanie czynnego prawa jazdy
- umiejętność nawiązywania kontaktów i prowadzenia rozmów z klientami
- ambicji i nastawienia na cele
Oferujemy:
- wynagrodzenie podstawa+ prowizja lub system prowizyjny (wysokie prowizje)
- kompleksowe szkolenie z zakresu fotowoltaiki, OZE i sposobów pozyskania klienta oraz szkolenia produktowe
- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
- prace w przyjemnej atmosferze - tworzymy zgrany zespół nastawiony zarówno na długotrwałe relacje jak i maksymalizacje wyników (i zarobków)
- korzyści dla klientów, które spowodują wybranie właśnie Twojej oferty!
- umowa B2B / umowa o pracę.
Rynek fotowoltaiki jest w tendencji szybkiego wzrostu i przez kolejne kilka lat będzie dawał ogromne możliwości zarobkowe dla handlowców i specjalistów z zakresu OZE. Aplikuj już teraz, zanim ktoś zajmie Twoje miejsce!

Telefon: 665614477 CV na adres: [email protected]