Promuj to ogłoszenie

Kierownik ds. transportu

Data dodania: 2021-03-02 13:18:44ID: 180

[email protected]

Basco 2 - lider wśród firm z zakresu techniki grzewczej i instalacyjnej.
Doświadczenie czerpiemy z ponad ćwierć wiecznej działalności firmy.
Szczególny nacisk kładziemy na komunikację i dobrą współpracę między pracownikami.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy Basco 2 poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Mielec

Zakres obowiązków

- Organizacja i zarządzanie transportem
- Nadzór nad planowaniem transportów na terenie kraju
- Zapewnienie najwyższej jakości i efektywności usług transportowych
- Kontrola dokumentów transportowych
- Zarządzanie podległym zespołem pracowników
- Wdrażanie działań usprawniających procesy transportowe
- Współpraca z firmami spedycyjnymi
- Optymalizowanie kosztów transportu w firmie
- Współpraca z klientami i partnerami handlowymi
- Sprawowanie nadzoru rozliczeń z partnerami
- Dbałość o dobry wizerunek firmy

Wymagania

- Wykształcenie wyższe
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Znajomość zagadnień i dokumentacji związanej z transportem
- Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
- Bardzo dobra znajomość pakietu Office
- Znajomość systemu Comarch ERP XL
- Komunikatywność, gotowość do działania
- Umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami i pracownikami
- Dyspozycyjność

Oferujemy

Kandydatom oferujemy ciekawą pracę w dynamicznym zespole, atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia oraz możliwość rozwoju zawodowego w rodzinnej firmie z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku.

Osoby spełniające wymagania prosimy o wysłanie CV poprzez stronę: https://hrm.basco2.pl/pl/kariera
Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych.