Promuj to ogłoszenie

Senior Java Developer / B2B lub umowa o pracę

Data dodania: 2021-05-15 11:51:45ID: 220

780Pokaż numer[email protected]

Pracujemy od roku nad projektem łączącym automatyzację procesów sprzedażowo-logistyczno-podatkowych. Szukamy Senior Java Developerów z min. 5-letnim komercyjnym doświadczeniem, aby poszerzyć zespół pracujący na takim stacku technologicznym: Java 11, Spring, Spring Boot, JPA, Hibernate, PostgreSQL, Maven GIT, Docker, Jenkins.

Forma współpracy ? B2B lub umowa o pracę

Wymagamy:
- min. 5-letnie komercyjne doświadczenia jako programista Java,
- Spring, Maven, Hibernate i JPA,
- praktycznej znajomości wzorców projektowych oraz zasad SOLID,
- doświadczenia w przeprowadzaniu code review,
- znajomości relacyjnych i/lub nierelacyjnych baz danych,
- znajomość GITa,
- języka angielskiego na poziomie min. B2/C1,
- znajomości podejścia TDD.
Mile widziane:
- znajomości podejść BDD lub DDD,
- doświadczenie w tworzeniu mikrousług,
- znajomość Docker.
Obowiązki na stanowisku:
- projektowanie, implementowanie lub ulepszanie funkcjonalności oprogramowania,
- udział w spotkaniach zespołu oraz projektowaniu architektury oprogramowania,
- code review,
- ustalanie/ulepszanie standardów kodu.
Zapewniamy:
- udział w międzynarodowych projektach,
- możliwość kreowania ścieżki rozwoju własnej oraz zespołu,
- możliwość pracy w biurze (Rzeszów) lub pracy zdanej,
- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, od 12.000,00 do 16.000,00 zł netto.

Wyślij swoje CV na adres: [email protected] i podaj w tytule wiadomości "Senior Java Developer".

Dołącz do nas!

Prosimy dołączyć do aplikacji klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Aberit Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. M. Langiewicza 50 w Rzeszowie(zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.