Zamknij
REKLAMA
Promuj to ogłoszenie

Agent Prawny - Praca Zdalna i Stacjonarna

Data dodania: 2022-03-18 13:03:57ID: 354

[email protected]

Od kandydata oczekujemy
- empatii
- chęci niesienia pomocy innym
- samodyscypliny
- chęci i zaangażowania
- umiejętności samoorganizacji
- umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów z ludźmi
- umiejętności sprawnego poruszania się w sieci internet; media społecznościowe, fora internetowe

Szczegółowy opis i warunki pracy oraz wysokość i sposób rozliczenia wynagrodzenia zostanie przesłana do każdego kandydata w wiadomości email.

Mile widziane osoby, które pracują/pracowały jako przedstawicie handlowi, konsultanci (Oriflame itp.), każdy kto posiada szeroką siatkę znajomych.

Twoim głównym zadaniem będzie pozyskiwanie kontaktu do osób zainteresowanych wszelkiego rodzaju usługami prawnymi (porady prawne, pisma, problemy z długami, dochodzenie odszkodowań, pomoc prawna dla firm, reprezentacja w sądach itp).

==> Nie zajmujesz się sprzedażą, obsługą klienta, zbieraniem dokumentacji - pozyskujesz tylko kontakt do osoby potrzebującej usług prawnych.

Obecna sytuacja ekonomiczno-prawna sprawiła że ogromna ilość osób potrzebuje specjalistycznej pomocy prawnej w różnym zakresie od pomocy w poradzeniu sobie z długami, sprawami rodzinnymi, karnymi, cywilnymi, po wypadkach itd.

Wśród znajomych każdy z Nas posiada osoby szukające takich usług lub to oni takie osoby znają. Pozyskiwanie nowych leadów jest więc zadaniem bardzo łatwym. Daje więc to praktycznie nieograniczone możliwości zarobku w obecnie doskonale rozwijającej się branży.


Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA