Promuj to ogłoszenie

Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych w powiecie mieleckim

Data dodania: 2020-07-23 11:37:26ID: 5

507Pokaż numer[email protected]

Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania podopiecznego.

Wymagania:

Posiada kwalifikacje do wykonywania jednego z zawodu:
Pracownik socjalny;
Psycholog;
Pedagog;
Logopeda;
Terapeuta zajęciowy;
Pielęgniarka;
Asystent osoby niepełnosprawnej;
Opiekun środowiskowy;
Specjalista w zakresie rehabilitacji medycznej;
Fizjoterapeuta;
Inny zawód dający wiedzę i umiejętności pozwalający świadczyć określone specjalistyczne usługi.: Opiekun medyczny, ratownik medyczny itp.
Posiada ukończone szkolenie w zakresie udzielania pierwszej pomocy lub pomocy przedmedycznej;
Brak przeciwskazań do wykonywania pracy w ramach specjalistycznych usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania ? poparte zaświadczeniem lekarskim.

Wymagania dodatkowe:

mile widziane prawo jazdy
umiejętność skutecznego komunikowania się i współpracy z podopiecznym i współpracownikami;
umiejętność organizowania pracy w domu podopiecznego;
wysoka kultura osobista;
mile widziana umiejętność i doświadczenie w pracy z osobami przewlekle chorymi, starszymi i niepełnosprawnymi;

Zakres obowiązków:

Pomoc w zaspokajaniu codziennych potrzeb życiowych;
Opieka higieniczna;
Zapewnienie kontaktów z otoczeniem;
Wykonywanie czynności gospodarczych;
Prowadzenie niezbędnej dokumentacji;
Pielęgnacja jako wspieranie procesu leczenia;
Rehabilitacje fizyczną i usprawnianie zaburzonych funkcji organizmu;

Zakres obowiązków uzależniony jest od szczególnych potrzeb wynikających z rodzaju schorzenia lub niepełnosprawności, wykonywane przez osoby ze specjalistycznym przygotowaniem zawodowym. Szczegółowy zakres prac zostanie ustalony w przypadku podpisania umowy.

Oferujemy:

Elastyczne godziny pracy
Umowę zlecenie
Praca stała lub dodatkowa
Atrakcyjne wynagrodzenie

Informacja o warunkach pracy na danym stanowisku: Praca w terenie i na terenie powiatu mieleckiego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV .