Zamknij
REKLAMA

Pijany jechał rowerem. Był poszukiwany

13:24, 28.06.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Mieszkaniec gminy Baranów Sandomierski był poszukiwany przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniejszy konflikt z prawem. 39-latek wpadł, gdy pijany jechał rowerem. Badanie trzeźwości wykazało blisko 2,4 promila alkoholu w jego organizmie. Cyklista trafił do policyjnego aresztu, a następnie został przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę 9 miesięcy pozbawienia wolności.

W niedzielę przed godz. 18, policjanci z Baranowa Sandomierskiego patrolując ulice miasta, zwrócili uwagę na rowerzystę, którego styl jazdy wskazywał, że może być nietrzeźwy. Cyklista jechał całą szerokością jezdni, chwiał się za kierownicą, przyspieszał i gwałtownie zwalniał. Kiedy policjanci zatrzymali go do kontroli, okazało się, że ich podejrzenia potwierdziły się. Mężczyzna był pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało u 39-latka, 2,36 promila alkoholu w jego organizmie.

Po sprawdzeniu w policyjnych systemach, okazało się, że kierowca jednośladu jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu nakazem doprowadzenia do odbycia kary  pozbawienia wolności za wcześniejszy konflikt z prawem. 39–letni mieszkaniec gminy Baranów Sandomierski został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Następnego dnia trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi 9 miesięcy.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%