Zamknij
REKLAMA

Zaginął mieszkaniec Podkarpacia. Widziałeś go?

11.33, 29.11.2022 . Aktualizacja: 11.33, 29.11.2022
Skomentuj
REKLAMA

Ropczyccy policjanci poszukują zaginionego 68-latka. Mieszkający samotnie, Michał Ciołkosz wyszedł z domu w miejscowości Ocieka i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, bądź mają jakiekolwiek informacje dotyczące jego zaginięcia, proszone są o kontakt z policją.

Mężczyzna mieszkał samotnie w domu w miejscowości Ocieka. Do dnia dzisiejszego nie wrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną i znajomymi. Ostatni kontakt z osobą zaginioną miał miejsce 19 listopada bieżącego roku.

Rysopis:  wzrost około 165 – 170 cm, włosy szpakowate, proste, broda z zarostem koloru czarno – siwego, szczupła budowa ciała.

Mężczyzna ubrany był w kurtkę koloru białego /z uwagi na zabrudzenia popielata/. Nosił szary kapelusz z piórkiem. Spodnie garniturowe koloru ciemnoszarego.

Osoby posiadające wiedzę co do miejsca przebywania  mężczyzny proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ropczycach. Tel. 47 82 24 310 (czynny całodobowo), 47  82 24 325 lub dzwoniąc na numer alarmowy 112. Informacje można również przekazać na adres e-mail: [email protected]

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%