[FOTORELACJA]363[/FOTORELACJA]
Móc wywołać uśmiech na twarzach dzieci sprawia ogromną przyjemność, a wywołać go na twarzach dzieci, które na co dzień zmagają się z chorobą jest bezcenne. Dziś przed południem, funkcjonariusze z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Rzeszowie i policyjny robot, wcielili się w pomocników świętego Mikołaja.
Policjanci przyłączyli się do akcji „Mikołaj na zwyżce”, której organizatorem była fundacja z Miłości do życia. Funkcjonariusze odwiedzili małych pacjentów na dziecięcych oddziałach Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Nr 2 w Rzeszowie. Prezenty dla dzieci zostały przekazane w niecodzienny sposób. Policjanci zjeżdżali z dachu na linach, pozdrawiali dzieci przebywające na oddziale i przekazali im prezenty. Policyjny robot pirotechniczny również rozdawał prezenty dzieciom, które przebywały na szpitalnych salach.
Wizyta policjantów wywołała duże poruszenie wśród małych pacjentów. Dzieci były bardzo zadowolone z wizyty funkcjonariuszy i innych pomocników świętego Mikołaja, którzy dzisiaj współpracowali z fundacją z Miłości do życia.
Największym podziękowaniem ze strony maluchów były uśmiechy na ich twarzach, a policjanci kolejny raz udowodnili, że mają wielkie serca.
Czołowe zderzenie aut. Młody mężczyzna poważnie ranny
Proszę osobę poszkodowaną o kontakt 664694990
Dominikk
23:19, 2025-07-20
Żołnierz z 3 PBOT w ekstremalnym wyścigu dookoła Polski
W terytorialsach drzemie niespotykana moc i siła 🔥
Eu.zak
16:32, 2025-07-12
Groźny wypadek. Są ranni, lądował LPR!
Proszę osoby poszkodowane o kontakt 664694990
Dominikk
22:23, 2025-05-22
87-latek jechał autostradą pod prąd
Dziadka do domu starców w takim wieku.... Morderca na kółkach.
Dziadko
10:20, 2025-03-14
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz