[FOTORELACJA]367[/FOTORELACJA]
Krzyże Zasługi i Medale za Długoletnią Służbę otrzymały osoby, które wyróżniły się zasługami w działalności społecznej i kulturalnej, na rzecz osób potrzebujących pomocy i zagrożonych wykluczeniem społecznym, wkładem w rozwój leśnictwa oraz wzorowym, wyjątkowo sumiennym wykonywaniem obowiązków wynikających z pracy zawodowej.
Wręczono także odznaki honorowe „Zasłużony dla Transportu Rzeczypospolitej Polskiej”, które są przyznawane osobom, które przyczyniły się do osiągnięć i rozwoju tej dziedziny gospodarki narodowej.
Jak podkreśliła wojewoda podkarpacki Teresa Kubas-Hul, przyznane odznaczenia są wyrazem najwyższego uznania dla tych, którzy wyróżnili się wybitnymi zasługami w różnych dziedzinach życia społecznego i zawodowego.
– Państwa osiągnięcia są dla nas wszystkich źródłem inspiracji i dumy. Dziękuję za Waszą pracę na rzecz naszego regionu i całej Polski. Serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów oraz niegasnącej satysfakcji z podejmowanych działań – mówiła wojewoda.
Całość uświetnił występ przedstawicieli Zespołu Szkół Muzycznych nr 1 im. Karola Szymanowskiego w Rzeszowie.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Wypadek na autostradzie. Trzy osoby ranne!
Proszę osobę poszkodowaną o kontakt 783903941
Dominikk
15:25, 2025-11-01
Jeden dzień i pięć wypadków. Są ranni
Proszę osoby poszkodowane o kontakt 783903941
Dominikk
20:31, 2025-10-17
Redyk w Osławicy: najpiękniejszy w Polsce
Wyjątkowy, kameralny redyk - warto taj być!
Podróżnik
10:42, 2025-10-10
Czołowe zderzenie aut. Młody mężczyzna poważnie ranny
Proszę osobę poszkodowaną o kontakt 664694990
Dominikk
23:19, 2025-07-20