[FOTORELACJANOWA]391[/FOTORELACJANOWA]
Zajęcia w Przyszpitalnej Szkole Rodzenia realizowane będą dwa razy w tygodniu i obejmują cykl spotkań wykładowo-ćwiczeniowych. Program kursu uwzględnia spotkaniaz doświadczonymi położnymi, które na co dzień pracują na oddziałach patologii ciąży, sali porodowej oraz oddziale noworodkowym.
- Otwarcie Przyszpitalnej Szkoły Rodzenia to kolejny krok w kierunku kompleksowej opieki nad kobietami w ciąży i całymi rodzinami, powiedział Wojciech Zawalski, p.o. dyrektora USKw Rzeszowie. – Tylko w ostatnich kilku tygodniach dokonaliśmy niemożliwego – zapewniliśmy bezpłatny dostęp do Przyszpitalnej Szkoły Rodzenia w Rzeszowie, uruchomiliśmy program znieczuleń zewnątrzoponowych przy porodzie, intensywnie pracujemy nad kolejnymi projektami, które realnie wpłyną na komfort kobiet w ciąży, dodał dyrektor Zawalski.
Program zajęć Przyszpitalnej Szkoły Rodzenia nie tylko dostarcza cennych informacji,ale także pomaga zbudować pewność siebie i zredukować strach związanyz porodem. Przyszli rodzice wezmą udział w praktycznych ćwiczeniach, nauczą się technik karmienia piersią oraz zapoznają się z akcesoriami laktacyjnymi.
– Naszym celem jest nie tylko zapewnienie profesjonalnej wiedzy, ale także wsparcie emocjonalne, które jest niezwykle ważne w tym szczególnym okresie życia, tłumaczy Marzena Kamińska, położna oddziałowa z Kliniki Ginekologii, Ginekologii Onkologiczneji Położnictwa – Zachęcamy do wspólnej nauki, wymiany doświadczeń i wzajemnego wsparcia. Zajęcia obejmują również spotkania z rehabilitantką uroginekologiczną oraz psychologiem,co stanowi dodatkowy atut w kompleksowym przygotowaniu przyszłych rodziców.
Wszystkie chętne Panie wraz z partnerami mogą zapisać się na zajęcia już od 25. tygodnia ciąży. Zapisy prowadzone są telefonicznie pod numerem 880-139-818 (w godzinach od 9:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku) lub drogą mailową: [email protected].
Zajęcia w Przyszpitalnej Szkole Rodzenia obejmują:
Przyszpitalna Szkoła Rodzenia to niepowtarzalna okazja, by poczuć się gotowym na przyjęcie nowego członka rodziny.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Wypadek na autostradzie. Trzy osoby ranne!
Proszę osobę poszkodowaną o kontakt 783903941
Dominikk
15:25, 2025-11-01
Jeden dzień i pięć wypadków. Są ranni
Proszę osoby poszkodowane o kontakt 783903941
Dominikk
20:31, 2025-10-17
Redyk w Osławicy: najpiękniejszy w Polsce
Wyjątkowy, kameralny redyk - warto taj być!
Podróżnik
10:42, 2025-10-10
Czołowe zderzenie aut. Młody mężczyzna poważnie ranny
Proszę osobę poszkodowaną o kontakt 664694990
Dominikk
23:19, 2025-07-20