Zamknij
REKLAMA

Od rana kilkadziesiąt kolizji. Trudne warunki w Rzeszowie

12:21, 25.01.2021 |
Skomentuj
REKLAMA

Od rana na drogach na drogach Rzeszowa i powiatu rzeszowskiego panują bardzo trudne warunki do jazdy. Ciągle padający śnieg może powodować wiele zagrożeń. Na razie nie doszło do poważniejszych zdarzeń. Jednak policjanci apelują o zachowania szczególnej ostrożności. Przypominają, że obowiązkiem kierującego jest dostosowania prędkości do warunków panujących na drodze i właściwe utrzymanie samochodu.

Dzisiejsze intensywne opady śniegu spowodowały, że warunki panujące na drogach i ulicach Rzeszowa i powiatu rzeszowskiego są bardzo trudne. Oprócz padającego śniegu jest bardzo ślisko. Od godziny 6 policjanci interweniowali na miejscu 17 kolizji, w których nikt poważnie nie ucierpiał. W kilku miejscach samochody blokowały drogi.

Na szczęście do godziny 11, funkcjonariusze nie odnotowali poważnych zdarzeń. Wszystkie główne drogi w mieście i powiecie są przejezdne.

Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i dostosowaniu prędkości do warunków panujących na drodze! Pamiętajmy też, aby przed wyjazdem odśnieżyć samochód światła i tablice rejestracyjne. Za niedopełnienie tego obowiązku grozi mandat.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%