Zamknij
REKLAMA

5-latka szukała babci i zgubiła się w markecie

13:24, 06.04.2021 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci pomogli odnaleźć opiekunów 5-latki, która zgubiła się w markecie spożywczym na terenie Tarnobrzega. Dziewczynkę chodzącą pomiędzy półkami zauważyła pracownica sklepu, która powiadomiła mundurowych. Jak się okazało dziecko było pod opieką babci, która poszła z drugą wnuczką do sklepu, a 5-latkę zostawiła samą w piaskownicy. Dziecko zostało przekazane całe i zdrowe pod opiekę rodziców.

W piątek, około godz. 14, policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, że w markecie spożywczym przy ul. Zwierzynieckiej w Tarnobrzegu, mała dziewczynka pozostawiona jest bez opieki dorosłych.

Na miejsce przyjechali policjanci i w jedynym z pomieszczeń funkcjonariusze zastali, pracownicę marketu i 5-letnią dziewczynkę. Kobieta poinformowała mundurowych, że przed kilkunastoma minutami, zwróciła uwagę na małą dziewczynkę, która bez opieki dorosłych przemieszczała się po sklepie. Gdy podeszła i zapytała o jej opiekunów, dziecko przekazało, że jej babcia robi tu zakupy. Pracownica sklepu wspólnie z dzieckiem próbowały odszukać babcię jednak w sklepie jej nie było. Po przeglądnięciu monitoringu okazało się, że dziewczynka do sklepu weszła sama i prawdopodobnie się zgubiła.

Funkcjonariusze ustalili tożsamość dziecka, dowiedzieli się gdzie mieszka oraz gdzie mogą przebywać jej rodzice.

Przekazane informacje, pomogły mundurowym skontaktować się z rodzicami dziewczynki. Na miejsce interwencji zgłosiła się matka 5-latki. Policjanci ustalili, że w tym dniu rodzice powierzyli opiekę nad ich dwójką dzieci dziadkom. Wczesnym popołudniem 68-letnia babcia zabrała dziewczynki na plac zabaw. Kobieta wyszła z 9-letnią wnuczką do sklepu, a 5-latkę pozostawiła samą na placu zabaw. Gdy dziecko chciało dołączyć do starszej siostry i babci poszło w ich kierunku, lecz pomyliło sklepy i się zgubiło.

Policjanci poinformowali matkę oraz babcię o konsekwencjach. Na szczęście dzięki szybkiej reakcji pracownicy sklepu i policjantów, dziewczynce nic się nie stało.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%