Zamknij
REKLAMA

Odpowie za złamanie zasad izolacji

10:57, 25.11.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Wysoka kara pieniężna oraz odpowiedzialność karna grozi 46-letniemu mieszkańcowi gminy Markowa. Mężczyzna pomimo nałożonego na niego obowiązku izolacji domowej pojechał w odwiedziny do znajomego.

Łańcuccy policjanci cały czas wspierają służby sanitarne w nadzorze nad osobami objętymi kwarantanną i izolacją domową. Dzielnicowi codziennie sprawdzają czy osoby objęte z nakazem znajdują się pod wskazanymi adresami i czy nie potrzebują pomocy. Większość mieszkańców powiatu łańcuckiego przestrzega zasad kwarantanny lub izolacji domowej, jednak zdarzają się przypadki, gdzie osoby z pozytywny wynikiem na obecność COVID-19 opuściły miejsce pobytu. Tak zachował się 46-letni mieszkaniec gminy Markowa.

Mężczyzna, w związku z zarażeniem się wirusem COVID-19, został objęty izolacją domową. W praktyce oznacza to absolutny zakaz opuszczania miejsca zamieszkania. Wczoraj podczas kontroli policjanci nie zastali jednak 46-latka w miejscu zamieszkania. Jak ustalili funkcjonariusze mężczyzna udał się w odwiedziny do swojego znajomego. 

O zachowaniu 46-latka policjanci poinformowali już służby sanitarne, które mogą nałożyć na niego wysoką karę finansową. Jednocześnie mężczyźnie może grozić kara pozbawiania wolności, jeżeli okaże się, że swoim zachowaniem naraził inne osoby na zakażenie.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMAPerfumy damskie_kreacje świąteczne - sprawdź na Ceneo.pl
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMABiżuteria i zegarki - porównaj na Ceneo
0%