Zamknij
REKLAMA

Przyjmujesz biznesowego partnera? Poleć mu Hotel Zamkowy*** w Baranowie Sandomierskim [FOTO]

14:31, 13.11.2020 | Artykuł promocyjny

Hotel Zamkowy*** w Baranowie Sandomierskim to prestiżowa i komfortowa oferta także dla podróży służbowych. Interesy można tam połączyć z relaksem.

Baranowski hotel, działający przy okazałej i zabytkowej rezydencji magnackiej, oferuje około 130 miejsc noclegowych w 55 pokojach w Zamku oraz w przyległym trzygwiazdkowym Hotelu Zamkowym.

Każdy z pokoi w Zamku to osobna historia: Lazurowy, Bursztynowy, Komnata Książęca, Apartament Prezydencki... Wszystkie jednak łączy niepowtarzalny styl i wyjątkowa atmosfera. Przytulnie i gustownie urządzone pokoje oraz starannie dobrane umeblowanie i wystrój, tworzą wymarzone warunki do odpoczynku.

Hotel Zamkowy*** powstał na fundamentach dawnych pomieszczeń dla służby. Wszystkie pokoje w Hotelu są zaaranżowane w spokojnych tonacjach kolorystycznych.

[FOTORELACJA]44[/FOTORELACJA]

Wyposażenie podstawowe pokoi i komnat:
zestaw do parzenia kawy/herbaty, woda,  komplet ręczników, kosmetyki (szampon, żel, mydełko, czepek kąpielowy, czyścik do butów) suszarka do włosów, lodówka, sejf, Tv, klimatyzacja, telefon, bezpłatny dostęp do Internetu.

Za dodatkową opłatą: usługa prania, usługa prasowania, transport.

Hotel Zamkowy*** Baranów Sandomierski zapewnia czystość i bezpieczeństwo sanitarne.

Dla gości hotelowych dostępna jest także strefa SPA&WELLNES.

Hotel Zamkowy*** w Baranowie Sandomierskim zlokalizowany jest przy trasie w sąsiedztwie tras Rzeszów - Radom oraz Mielec - Tarnobrzeg. 

Rezerwacje indywidualne i grupowe
tel.: (+48 15) 811 80 39, wew. 100  
e-mail: [email protected]
www. baranow.com.pl

CENY:


 

(Artykuł promocyjny)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA