Zamknij
REKLAMA

Pod Auchan Krasne naładujesz samochód elektryczny

14:43, 21.01.2021 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Kierowcy podróżujący po Podkarpaciu mogą korzystać kolejnych ładowarek samochodów elektrycznych. Od 11 stycznia na parkingu Centrum Handlowego Auchan Krasne koło Rzeszowa działają dwa dostępne całą dobę urządzenia sieci GreenWay Polska.

Urządzenia dostępne na terenie Centrum Handlowego Auchan Krasne umożliwiają ładowanie pojazdów prądem zmiennym (AC) o mocy do 22 kW. Moc ładowania uzależniona jest od parametrów auta. Z urządzeń mogą skorzystać kierowcy pojazdów elektrycznych zgodnych ze standardem AC Type-2. Ładowarki samochodów elektrycznych zostały zainstalowane na bezpłatnym parkingu Centrum Handlowego Auchan Krasne i można z nich korzystać przez całą dobę

– Zależy nam na tym by nasze centrum handlowe było nie tylko wygodnym miejscem zakupów dla mieszkańców i podróżujących po Podkarpaciu, lecz także umożliwiało korzystanie różnorodnych, codziennych usług. Dlatego zdecydowaliśmy się na instalację stacji ładowania pojazdów elektrycznych na parkingu tego centrum – mówi Aleksandra Mańka, property manager Centrum Handlowego Auchan Krasne.

– Stacje ładowania na terenie centrów handlowych w pełni wpisują się w potrzeby elektromobilnych kierowców – podkreśla Rafał Czyżewski, prezes GreenWay Polska. – Są to istotne strategicznie punkty umożliwiające użytkownikowi komfortowe naładowanie pojazdu w trakcie robienia zakupów dlatego, cieszymy się, że dzięki współpracy z Ceetrus Polska takich rozwiązań możemy dostarczać coraz więcej.

Urządzenia dostępne na parkingu Centrum Handlowego Auchan Krasne umożliwiają naładowanie baterii pojazdu w czasie kilkudziesięciu minut, które można wykorzystać na przykład na zakupy w galerii handlowej.

Korzystanie z ładowarek jest możliwe po zarejestrowaniu się na stronie internetowej www.greenwaypolska.pl. Ładowanie samochodów w ładowarkach w sieci GreenWay jest odpłatne, a cennik i regulamin korzystania z urządzenia znajduje się na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej operatora.

Kierowcy przyjeżdzający do Centrum Handlowego Auchan Krasne oprócz ładowarek samochodów elektrycznych mogą również korzystać ze stacji benzynowej Auchan.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%