Zamknij
REKLAMA

Kovalowe i Zamek Baranów Sandomierski. Nowy projekt modowy na Podkarpaciu

12:23, 25.09.2021 | P.C
Fot. MARTA BADOWSKA
REKLAMA

Zabytkowe i efektowne wnętrza Zamku w Baranowie Sandomierskim stały się przestrzenią dla prezentacji nowej, niezwykłej kolekcji modowej podkarpackiej marki Kovalowe.

Kovalowe to marka tworzona przez siostrzany duet. Obecna jest na rynku od 2018 roku. - Pochodzimy z okolic Stalowej Woli. Prężnie działamy w całej Polsce, a nasze kolekcje pokazujemy też w Europie. Specjalizujemy się w eleganckiej, kobiecej odzieży, ale też biznesowej - mówią twórczynie Justyna Walczak i Ewelina Kowal.

Projektantki z Podkarpacia chętnie też realizują odważniejsze projekty. - Z kolei na pokazach prezentujemy naszą artystyczną duszę, nasze wodze fantazji są wówczas wysoko i szeroko ukazywane. W tej części pokazowej mamy stroje awangardowe, bawimy się formą i kolorem, ale są też stosujemy plisowanie. Specjalizujemy się również w odzieży biznesowej: sukienkach i garniturach dla kobiet - mówią.

Świat mody reaktywuje się po pandemicznych lockdownach. - Prężnie działamy w Polsce na pokazach i wydarzeniach modowych, które już się odbywają - komentują Justyna i Ewelina. Artystki szykują właśnie prezentację swojego nowego projektu. Zdecydowały się na sesję fotograficzną we wnętrzach Zamku Baranów Sandomierski.

 - Cieszę się, że pani Justyna i pani Ewelina doceniły Zamek w Baranowie Sandomierskim, jako ciekawe miejsce architektoniczne i historyczne na mapie województwa podkarpackiego. Wspierają dzięki temu promocję zamku, promocję regionu, a my wspieramy markę Kovalowe. To współpraca za obopólną korzyścią - mówi Kamila Piech z Fundacji Arte Et Historia, która zarządza baranowską rezydencją. 

Przestrzeń magnackiej posiadłości w Baranowie Sandomierskim stała się miejscem prezentacji kolekcji o nazwie Crystal. 

- Przyciągnęły nas do Baranowa piękne wnętrza i fakt, że ten zamek jest zlokalizowany w pobliżu. Byłyśmy bardzo ciekawe jak nasza kolekcja będzie się tutaj prezentowała. Jesteśmy pod wrażeniem. Bardzo chciałyśmy poznać to miejsce i pokazać je w połączeniu z modą. Atutem tego miejsca na pewno jest ciekawa kolorystyka, część obrazowa i architektura. Wszystko to świetnie współgra z nasza nową kolekcją - relacjonują Justyna Walczak i Ewelina Kowal.

Kolekcja Crystal swym charakterem będzie nawiązywała do stylu królewskiego. - Ze względu na kryształy, co w tych wnętrzach będzie ukazane. Poszczególne stroje są wykonane z prawdziwego aksamitu, co doskonale wpisuje się w te wnętrza. Efekty sesji w Baranowie poznamy już niedługo. Chcemy je publikować w magazynach modowych, ale też w naszych mediach społecznościowych i na naszej stronie internetowej - dodały twórczynie marki Kovalowe. 

Więcej informacji o Zamku w Baranowie Sandomierskim znajdziemy w serwisie internetowym baranow.com.pl. Modowa marka Kovalowe zaprasza na swoją witrynę kovalowe.pl.

 

(P.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMAOzdoby świąteczne na Ceneo.pl
REKLAMA
REKLAMABiżuteria i zegarki - porównaj na Ceneo
0%