Zamknij
REKLAMA

Majówka na Zamku w Baranowie trwa! [FOTO]

10:41, 02.05.2022 | Promocja

Długi weekend majowy jeszcze nie skończył się. Warto wolne chwile spędzić na Zamku w Baranowie Sandomierskim. Romantyczny muzyczny koncert przyciągnął spore grono melomanów, dużym zainteresowaniem cieszy się muzeum zamkowe, degustacja wina i serów i przede wszystkim kwitnąca zamkowa magnolia.

[FOTORELACJA]137[/FOTORELACJA]

Z okazji Polskiego Roku Romantyzmu, Zamek w Baranowie Sandomierskim zaprosił 1 maja na  Kameralny Koncert Polskiej Muzyki Romantycznej w wykonaniu formacji Contradanza.

W programie muzycznej uczty znalazły się m.in. utwory: F Chopina, S. Moniuszki, K. Kurpińskiego, M. Karłowicza, S. Niewiadomskiego, W. Kilara.

Na fortepianie zagrała Monika Kuca, na klarnecie prezentował się Janusz Turek, który również prowadził koncert. Sopranem czarowała Joanna Herdzik. Koncert odbył się w salonie muzycznym, co gwarantowało niezwykłą atmosferę.

W niedzielę 1 maja odwiedzający baranowską rezydencję mogli także degustować regionalne wina i sery. Zamkowa Restauracja Magnacka w swojej kulinarnej ofercie ma właśnie dania oparte na kuchni regionalnej. 

Zamkowa Majówka w Baranowie nadal trwa. Można zwiedzać wyjątkowy Zamek razem z przyziemiami, skorzystać ze strefy relaxu czy zabytkowego parku gdzie gości przyciąga okazała, kwitnąca magnolia!

Zamek w Baranowie Sandomierskim stał się także celem miłośników enoturystyki!

Kontakt z Zamkiem Baranów Sandomierski oraz rezerwacje i zamówienia poprzez serwis www.baranow.com.pl oraz telefonicznie: (+ 48 15) 811 80 39 wew. 122,128,182, 440, e-mail: [email protected]

(Promocja)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMABiżuteria i zegarki - porównaj na Ceneo
0%