Zamknij
REKLAMA

Somethingski z zespołem rozpocznie cykl „Spotkań muzycznychna osiedlu Kotuli”

16:57, 10.05.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Somethingski wraz z zespołem zainauguruje swoim koncertem nadchodzący cykl „Spotkań muzycznych na osiedlu Kotuli”, których organizatorem jest Rzeszowski Dom Kultury. Artysta, który  znany był szerokiej publiczności jako lider Freeborn Brothers wystąpi w sobotę 14 maja 2022 roku na terenie rekreacyjnym przy ul. Nowosądeckiej w Rzeszowie.

„Spotkania muzyczne na osiedlu Kotuli” to zwycięskie zadanie Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2022, które będzie miało postać cyklicznych spotkań dla mieszkańcóww formie recitali i kameralnych koncertów. Celem inicjatywy będzie promocja twórczości artystówz Rzeszowa i regionu prezentujących różne gatunki muzyczne.

Podczas pierwszego spotkania wystąpi Somethingski. To najnowszy solowy projekt wokalisty, kompozytora i multiinstrumentalisty Nikodema Soszyńskiego, znanego do tej pory między innymiz zespołu Freeborn Brothers, z którym zagrał setki koncertów w wielu miejscach w Europie i na świecie. Piosenki artysty to mieszanka folku z elementami rocka, ale też z dającym się usłyszeć wpływem dancingowych hitów polskiej muzyki rozrywkowej z lat 70-tych.

Somethingski z zespołem wystąpi już w sobotę 14 maja 2022 roku o godzinie 18:00 na terenie rekreacyjnym przy ul. Nowosądeckiej w Rzeszowie. Jego koncert poprzedzi o godzinie 16:30 support młodych wokalistów z Rzeszowskiego Domu Kultury filia Krynicka. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Harmonogram koncertów w ramach „Spotkań muzycznych na osiedlu Kotuli”:

14.05, teren rekreacyjny przy ul. Nowosądeckiej – Somethingski

11.06, teren rekreacyjny przy ul. Nowosądeckiej – Patryk Mateja z zespołem

03.07, teren zielony przy ul. Odrzykońskiej – Lola & Przemo

31.07, teren rekreacyjny przy ul. Nowosądeckiej – Kobiałaka & Majewski

28.08, teren zielony przy ul. Odrzykońskiej – Mobilna Filharmonia

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMABiżuteria i zegarki - porównaj na Ceneo
0%