Zamknij
REKLAMA

Wyszła na spacer i nie wróciła. Poszukiwania 67-latki!

11:19, 25.01.2021 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Funkcjonariusze z Komenda Powiatowa Policji w Jarosławiu poszukują zaginionej Wandy Wojtowicz, 67-letniej mieszkanki Jarosławia. Kobieta wyszła z domu wczoraj około godz. 16. Od tamtej pory nie powróciła do miejsca zamieszkania, jak też nie nawiązała kontaktu z rodziną. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca jej pobytu proszone są o kontakt z policją.

Policjanci z jarosławskiej jednostki poszukują zaginionej Wandy Wojtowicz, 67-letniej mieszkanki Jarosławia. Kobieta wyszła z domu wczoraj, po godz. 16 na spacer z kijkami do chodzenia. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania, jak też nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Wanda Wojtowicz ma ok. 162 cm wzrostu, średnią budowę ciała, oczy niebieskie, włosy proste, krótkie koloru czarnego z siwymi końcówkami. W dniu zaginięcia ubrana była w beżową kurtkę z kapturem obszytym czarnym sztucznym futerkiem, spodnie koloru czarnego, czarne buty z wyższą cholewką.

Osoby, mogące posiadać informacje na temat miejsca pobytu zaginionej, proszone są o powiadomienie Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu pod numerami telefonu 478241320 lub 112, a także w najbliższej jednostce policji.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%