Zamknij
REKLAMA

Zamek Baranów Sandomierski: co warto zobaczyć w lato 2021? [WIDEO - NIE PRZEGAP]

12:33, 03.08.2021 | Materiał partnera
REKLAMA

Magnacka rezydencja w Baranowie Sandomierskim zaprasza na letnią wycieczkę. Sprawdź jakie atrakcje proponuje Zamek Baranów Sandomierski!

ZOBACZ WIDEO 

Zamek w Baranowie został wzniesiony w XVI wieku i imponuje swoją renesansową architekturą, nazywany jest często Małym Wawelem. Dzisiaj czeka na turystów, którzy mogą zwiedzać budowlę wraz z odrestaurowanymi pomieszczeniami. Zamkowe muzeum zaprasza także na wystawy w podziemiach, w tym efektowną wystawę „Husaria. Broń wschodnia”!

Przy zamku działa wielokrotnie doceniana Restauracja Magnacka, oferująca także regionalne potrawy. W zabytkowej oranżerii funkcjonuje natomiast kawiarnia i galeria sztuki.

Niepowtarzalną atrakcją jest cotygodniowe nocne zwiedzanie Zamku i parku z pochodniami!

[FOTORELACJA]94[/FOTORELACJA]

Zamek w Baranowie Sandomierskim to także komfortowy hotel, który oferuje noclegi również w zamkowych komnatach oraz strefę spa & wellnes. 

Miejsce odpoczynku i spacerów jest okazały zabytkowy park, gdzie odnaleźć można leżaki czy hamak, by w cieniu zamku wyciszyć się i odstresować. Tereny zielone uzupełnia staw, plac zabaw i mała plenerowa siłownia. 

Kontakt z muzeum zamkowym oraz rezerwacje poprzez serwis www.baranow.com.pl oraz telefonicznie (+48 15) 811 80 39, wew. 421.

(Materiał partnera)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%