Zamknij
REKLAMA

Zbiórka plastiku i ekowarsztaty dla dzieci w Auchan

17:02, 10.05.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Segregując domowe odpady, troszczysz się o środowisko i możesz otrzymać ekologiczne upominki! Centrum Handlowe Auchan Krasne zaprasza do udziału w ekologicznej akcji. Każdy, kto w sobotę 14 maja przyniesie do centrum handlowego przynajmniej 15 plastikowych butelek, będzie mógł otrzymać w prezencie zestaw zeszytów szkolnych z papieru z recyklingu. Natomiast na dzieci czekają ekologiczne warsztaty kreatywne. Akcja trwa od godziny 11:00 do godziny 17:00.

Odpowiednie segregowanie domowych odpadów pozwala odzyskać surowce wtórne i wspiera środowisko naturalne. Dodatkowo podczas majowej akcji ekologicznej w Centrum Handlowym Auchan Krasne będzie można wymienić plastikowe butelki na zeszyty szkolne. 14 maja w pasażu centrum handlowego już za 15 opakowań w dowolnym rozmiarze będzie można otrzymać w prezencie zestaw dwóch zeszytów, w formatach A4 i A5, wykonanych z papieru z recyklingu.

Punkt wydawania nagród w pasażu centrum handlowego będzie czynny 14 maja od godziny 11:00 do godziny 17:00. Warto się pospieszyć, bo liczba ekoupominków jest ograniczona.

Ekowarsztaty dla dzieci

Podczas naszej akcji ekologicznej odbędą się również warsztaty kreatywne dla najmłodszych. Pod okiem instruktorów będzie można fantazyjnie ozdobić doniczki na kwiatki. Do dyspozycji małych twórców będą farby, kolorowe pisaki, cekiny, naklejki, sznurki oraz bibuły. Potem we własnoręcznie ozdobionej doniczce będzie można umieścić dostępne na miejscu sadzonki bratków i zabrać je do domu. Kwiat we własnoręcznie ozdobionej doniczce z pewnością będzie cieszył oko i pomoże dzieciom zapoznać się z podstawowymi zasadami uprawy roślin. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Zbiórka plastikowych butelek i ekowarsztaty dla dzieci odbędą się 14 maja w Centrum Handlowym Auchan Krasne, Krasne 20 B koło Rzeszowa. W akcji i zajęciach można brać udział od godziny 11:00 do godziny 17:00. Warsztaty kreatywne dla dzieci są bezpłatne.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMABiżuteria i zegarki - porównaj na Ceneo
0%