Zamknij
REKLAMA

Koszmar pod Rzeszowem. Robotnik zniknął pod ziemią

19:21, 13.01.2021 | D.W
Skomentuj O wypadku poinformowali strażacy z OSP Hermanowa, którzy pierwsi dotarli na miejsce. FOT. OSP HERMANOWA
REKLAMA

Strażacy i ratownicy pogotowia interweniowali dzisiaj w miejscowości Hermanowa. Podczas prac ziemnych doszło tam do dramatu.

O wypadku poinformowali strażacy z OSP Hermanowa, którzy pierwsi dotarli na miejsce. - Zdarzenie miało miejsce kilkaset metrów od remizy zastęp bardzo szybko dotarł na miejsce. Podczas rozpoznania ustalono, że przy prowadzonych pracach ziemnych, na jednego z pracowników osunęła się ziemia, całkowicie go przysypując. Świadkowie natychmiast wezwali pomoc i rozpoczęli akcję ratowniczą. Na szczęście, po niedługim czasie dotarli do poszkodowanego na tyle, aby umożliwić mu oddychanie - czytamy w informacji na stronie facebookowej OSP Hermanowa.

Dalszą akcję ratowniczą prowadzono już wspólnymi siłami strażaków i świadków. - Po chwili udało się wydostać poszkodowanego na powierzchnię. Następnie ratownicy mający przeszkolenie w KPP udzielili poszkodowanemu pierwszej pomocy i oczekiwali na przyjazd karetki pogotowia - relacjonuje OSP Hermanowa.

Po przyjeździe karetki poszkodowany został przekazany ratownikom medycznym.

;

(D.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

emkaemka

0 0

brawo dla strażaków! poszkodowany miał też dużo szczęścia w tym nieszczęściu, że strażacy mieli blisko to miejsca akcji 21:59, 15.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA