Zamknij
REKLAMA

17-latek za kierownicą audi. Miał też narkotyki

11:27, 04.05.2021 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Przemyscy policjanci zatrzymali 17-letniego mieszkańca Przemyśla, który kierował audi bez uprawnień, a samochód, którym się poruszał miał cofnięty licznik, nie posiadał badań technicznych oraz obowiązkowego ubezpieczenia. W samochodzie funkcjonariusze znaleźli również narkotyki. Teraz za swoje czyny nastolatek poniesie odpowiedzialność.

W środę, po godz. 19 policjanci z wydziału ruchu drogowego na ul. Przemysłowej w Przemyślu, zauważyli osobowe audi, którym poruszało się 5 młodych osób. Policjanci zatrzymali pojazd do kontroli, podczas której okazało się, że samochodem kieruje 17-latek. Poza tym, że 17-letni mieszkaniec Przemyśla nie miał uprawnień do kierowania, to sprawdzony w policyjnych systemach pojazd miał zatrzymany dowód rejestracyjny, nie posiadał obowiązkowego ubezpieczenia i miał cofnięty licznik.

Kierowca audi oświadczył, że samochód należy do jego kolegi, lecz nie potrafił podać jego danych. Uwagę policjantów zwróciło nerwowe i niepewne zachowanie nastolatka. Dalsze czynności doprowadziły do wyjaśnienia powodów takiego zachowania u kierowcy. W pojeździe funkcjonariusze znaleźli narkotyki. 17-latek przyznał się, że środki odurzające należą do niego.

Młody mężczyzna został zatrzymany, a czworo nieletnich pasażerów zostało przekazanych pod opiekę rodziców.

Po wykonaniu czynności procesowych mężczyzna został zwolniony. Teraz jego sprawą zajmie się prokurator.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%