W miniony piątek, po godz. 17, dyżurny z Tarnobrzega otrzymał informację, że drogą w miejscowości Wola Baranowska, jedzie osobowa kia, której kierowca może być nietrzeźwy. Z relacji świadka wynikało, że pojazd poruszał się całą szerokością drogi, wykonując przy tym niebezpieczne manewry. Świadek bez chwili wahania zawrócił swoim pojazdem, ruszył za kią, a o zaistniałej sytuacji poinformował policjantów.
Mundurowi natychmiast ruszyli we wskazanym przez zgłaszającego kierunku. Na jednej z ulic Skopania, funkcjonariusze zatrzymali osobową kię.
Za kierownicą pojazdu siedział 60-letni mieszkaniec Tarnobrzega. Mężczyzna był pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego blisko 2 promile alkoholu w organizmie.
Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Już usłyszał zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 2 lat pozbawienia wolności.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu hej.rzeszow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
18-latek uderzył w drzewo. Ranny pasażer
Proszę osobę poszkodowaną o kontakt 783903941
Dominikk
18:32, 2025-11-28
18-latek wjechał w drzewo Dwie osoby ranne
Proszę osoby poszkodowane o kontakt 783903941
Dominikk
22:51, 2025-11-12
Wypadek na autostradzie. Trzy osoby ranne!
Proszę osobę poszkodowaną o kontakt 783903941
Dominikk
15:25, 2025-11-01
Jeden dzień i pięć wypadków. Są ranni
Proszę osoby poszkodowane o kontakt 783903941
Dominikk
20:31, 2025-10-17