Zamknij

Szpachlarz-malarz prace wykończeniowe

Nr oferty: StPr/24/1594Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Stanisława Mikołajczyka 10/42, 35-209 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: do uzgodnienia
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 15.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Mile widziane referencje. Precyzja, chęci do pracy.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: KRZYSZTOF DOBOSZ Viking Home
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Stanisława Mikołajczyka 10/42, 35-209 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpa
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 536 533 821
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    prowadzenie magazynu żywnościowego, planowanie jadłospisów, planowanie zapotrzebowania na żywość, rozliczanie towaru, prowadzenie ewidencji osób żywionych.
    StPr/24/1797
    data rozpoczęcia pracy od 03.06.2024
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    Definiowanie zakresu, harmonogramowanie, zarządzanie zasobami, monitorowanie postępów, kontrola jakości, zarządzanie ryzykiem, komunikacja z interesariuszami, dokumentacja projektowa. Analiza i koordynacja projektów IT
    StPr/24/1796
    data rozpoczęcia pracy od 30.04.2024
    wynagrodzenie od od 93 PLN

    przyjmowanie dostaw miesa i jego przetworów, przechowywanie mięsa i jego przetworów w punkcie sprzedazy, przygotowywanie mięsa i jego przetworów do sprzedaży oraz jego ekspozycja i oznaczenie, obsługiwanie klientów podczas sprzedaży mięsa i jego przetworów zgodnie ze standardami jakości, kontrolowanie jakości sprzedawanego mięsa i jego przetworów
    StPr/24/1794
    data rozpoczęcia pracy od 06.05.2024
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    do uzgodnienia
    StPr/24/1803
    wynagrodzenie od od 5 500 do 8 500 PLN

    Zapoznanie się z przepisami prawnymi regulującymi zagadnienia występujące w pracy Działu. Zapoznanie z rodzajem dokumentów opracowanych w Dziale, nauka ich redagowania, sporządzania oraz zasadami obiegu. Nauka prowadzenia spraw pracowniczych, oraz zatrudnienia, przez przebieg zatrudnienia do rozwiązania umowy i o prace. Zapoznanie z zagadnieniami czasu pracy oraz jego ewidencjonowania. Nauka całokształtu zagadnień mających zastosowanie w zatrudnieniu pracowników służby zdrowia. Wykonywanie innych czynności zleconych przez Kierownika Działu, związanych z zajmowanym stanowiskiem.
    StPr/24/1805
    wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

    wykonywanie zbrojeń i prefabrykantów, betonowanie, obsługa średniego sprzętu budowlanego
    StPr/24/1799
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    Przewóz towarów na terenie danego kraju
    StPr/24/1801
    wynagrodzenie od od 9 000 PLN

    do uzgodnienia/zgodnie ze stanowiskiem.
    StPr/24/1802

    Miejsce pracy:Rzeszów
    StPr/24/1763
    wynagrodzenie od od 30 do 40 PLN

    Miejsce pracy: Rzeszów
    StPr/24/1764