Zamknij

Kierowca kat. C+ E

Nr oferty: StPr/24/3946Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 35-310 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: teren województwa podkarpackiego, praca od poniedziałku do piątku
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 20.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • PRZEWÓZ RZECZY
    • PRAWO JAZDY KAT. CE
    • KARTA KIEROWCY
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: USŁUGI TRANSPORTOWE PANEK JULIAN
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Podwisłocze 36/89, 35-310 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
      Osoba do kontaktu: Julian Panek
      Numer telefonu: 601 520 957, 603 303 358
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      • Rozładunek/załadunek • Sortowanie paczek i towarów oraz przygotowywanie ich do wysyłki według rejonów • Transportowanie, załadowanie i rozładowanie paczek i towarów: ręcznie (do 25 kg).
      StPr/24/3930
      data rozpoczęcia pracy od 01.10.2024
      wynagrodzenie od od 28,1 PLN

      prace ogólnobudowlane na terenie Rzeszowa i okolic
      StPr/24/3933
      data rozpoczęcia pracy od 23.09.2024
      wynagrodzenie od od 8 000 PLN

      prace porządkowe w części biurowej obiektu praca jeden raz w tygodniu piątek 2,5 h 10.00-12.30 oraz jeden raz w miesiącu poniedziałek 1h
      StPr/24/3934
      wynagrodzenie od od 378 PLN

      - terapia logopedyczna dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami
      StPr/24/3941
      wynagrodzenie od od 60 PLN

      - naprawa, czyszczenie, malowanie, polerowanie pojazdów
      StPr/24/3947
      wynagrodzenie od od 4 300 do 5 000 PLN

      -pomoc przy obsłudze kas samoobsługowych -obsługa klienta zgodnie z wewnętrznymi procedurami sklepu -utrzymanie czystości w miejscu pracy -dbanie o ekspozycję towarów przy kasach samoobsługowych (gumy do żucia, batoniki itp.) -pracownik na tym stanowisku nie pracuje na kasie standardowej, nie sprząta całego sklepu, nie rozładowuje towaru. Jest to tylko i wyłącznie praca z klientem używającym kas samoobsługowych
      StPr/24/3948
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      teren województwa podkarpackiego, praca od poniedziałku do piątku
      StPr/24/3946
      data rozpoczęcia pracy od 20.09.2024
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      MONTAŻ STOLARKI OTWOROWEJ
      StPr/24/3945

      Miejsce pracy Rzeszów - okolice.
      StPr/24/3944
      wynagrodzenie od od 5 700 PLN

      do uzgodnienia
      StPr/24/3914