Zamknij
REKLAMA

Czy w Rzeszowie można wynająć duży magazyn?

11.11, 19.01.2023 art. sponsorowany Aktualizacja: 11.12, 19.01.2023
Freepik

Region Polski Południowo-Wschodniej, który przez wiele lat był dość mocno zaniedbany gospodarczo, w ostatnim czasie jest coraz lepiej odbierany przez przedsiębiorców poszukujących nowych lokalizacji dla swojego biznesu. Centrum regionu jest Rzeszów, miasto z dostępem do autostrady A4 i z własnym lotniskiem. To właśnie w tym miejscu powstaje wiele nowoczesnych obiektów magazynowych na wynajem, co jest zgodne z potrzebami dużych firm międzynarodowych i mniejszych podmiotów lokalnych.

Nowoczesne parki magazynowe w Rzeszowie

W ostatnich latach zainteresowanie Rzeszowem jako miastem, w którym można wybudować duży obiekt magazynowy, znacząco wzrosło. W ofertach największych deweloperów specjalizujących się w budowie obiektów magazynowo-przemysłowych pojawiły się plany rozbudowy już istniejących parków oraz budowy zupełnie nowych obiektów zgodnych z potrzebami współczesnych odbiorców. Oczywiście już teraz na terenie miasta działa kilka dużych i nowoczesnych magazynów, a kilka jest w budowie. Pod adresem internetowym https://warehousemarket.pl/magazyny-rzeszow znaleźć można listę już istniejących, budowanych i planowanych do budowy obiektów, które w najbliższym czasie powinny wzbogacić lokalny rynek magazynów na wynajem. To nowoczesne magazyny spełniające wysokie standardy, przystosowane do obsługi firm działających w wielu branżach, w tym dużych operatorów logistycznych, firm handlowych i zajmujących się lekką produkcją.

Gdzie powstają rzeszowskie magazyny?

Ze względu na bliskie sąsiedztwo autostrady A4 i lotniska, które znajduje się na północ od miasta, wiele nowych obiektów magazynowych ma powstawać właśnie w tej lokalizacji. To pomaga w logistyce i sprawia, że nowe obiekty powinny cieszyć się dużym powodzeniem wśród dużych operatorów logistycznych i firm handlowych. Oczywiście w Rzeszowie magazyn można wynająć również w dzielnicach przemysłowych miasta. W wielu przypadkach są to obiekty mniejsze, ale i tutaj powstają duże i nowoczesne magazyny w standardzie wykonania dopasowanym do potrzeb współczesnych najemców, w tym dużych międzynarodowych firm zajmujących się działalnością handlową lub produkcyjną.

Wynajęcie nowoczesnego i dużego obiektu magazynowo-przemysłowego w Rzeszowie jest coraz mniejszym problemem. Na terenie miasta i w jego najbliższym sąsiedztwie już teraz dostępnych jest kilka dużych magazynów. Wiele nowych magazynów jest właśnie budowanych. Planowana jest budowa kolejnych. To stwarza dogodne warunki do rozwoju biznesu i zwiększa zainteresowanie Rzeszowem, jako największym miastem w tym regionie kraju.

(art. sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMADzień Kobiet - zobacz ceny
0%