Zamknij
REKLAMA

Autolokata 13 - oszczędzaj pieniądze i wygraj mieszkanie w Rzeszowie!

11:30, 26.03.2020 | Materiał partnera

Zainwestuj co najmniej 2000 złotych na Autolokacie 13 i wygraj mieszkanie w Rzeszowie! Masz szansę również wygrać Samochód osobowy Toyota Yaris oraz szereg innych wartościowych nagród. Ich łączna wartość to prawie 300 tysięcy złotych. Dołącz do loterii do 6 sierpnia 2020 roku! Rozsądne oszczędzanie nie polega jedynie na ograniczaniu wydatków i skrupulatnie zorganizowanym budżecie domowym. To także pomnażanie zgromadzonego kapitału, aby uzbierane oszczędności przynosiły dodatkowe zyski. Najbezpieczniejszą formą oszczędzania pieniędzy są lokaty, gdyż dzięki nim można zarobić bez konieczności podejmowania ryzykownych inwestycji. Ponadto biorąc udział w programie Autolokata 13, masz szansę wygrać mieszanie oraz wiele innych nagród!

Czym jest Autolokata 13?

Bank Spółdzielczy w Lubaczowie już po raz 13 organizuje specjalną loterię, w której można wylosować atrakcyjne nagrody. Głównym celem zabawy jest zachęcenie klientów do oszczędzania, poprzez założenie lokaty na określonych warunkach. Autolokata 13 jest skierowana do osób, które ulokują w depozycie kwotę minimum 2000 zł i utrzymają lokatę przynajmniej do 20 września 2020 roku. Loteria trwa od 2 września 2019 do 6 sierpnia 2020 roku i w tym czasie można stale wpłacać do depozytu kolejne oszczędności. Warto wspomnieć, że każde 2000 zł ulokowane na Autolokacie 13 to jeden los na loterii. Im więcej zaoszczędzić, tym masz większe szanse na zdobycie jednej z wielu nagród z całej puli przygotowanej w tej edycji konkursu.

Autolokata 13 - wygraj mieszkanie lub samochód!

Osoby, które spełniły warunki uczestnictwa w loterii, wezmą udział w uroczystym losowaniu, które odbędzie się w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie. Jest o co walczyć, gdyż pula wszystkich nagród wynosi aż 293 757 zł! Na laureata pierwszego miejsca czeka nowoczesne mieszkanie w Rzeszowie, a oprócz tego jest do wygrania między innymi samochód osobowy Toyota Yaris, bon do zrealizowania w dowolnym biurze podróży, laptopy, sprzęt AGD i wiele innych. Warto pamiętać, że jedna osoba może wygrać nawet kilka nagród, gdyż wszystko zależy od zgromadzonego depozytu i przyznanych z tego tytułu kuponów na loterię.

Autolokata 13 w BS Lubaczów a bezpieczeństwo

Założenie lokaty nie wiąże się z żadnym ryzykiem utraty pieniędzy, a ponadto depozyt jest objęty Bankowym Funduszem Gwarancyjnym. W związku z sytuacją, jaka miała miejsce w Banku Spółdzielczym w Sanoku, należy również jasno oznajmić, że Bank Spółdzielczy w Lubaczowie nie jest w żaden sposób związany z tą placówką i nie podlega do tej jednostki. Nie ma więc obawy, że uczestnicy loterii zakładając Autolokatę 13, narażają się na jakiekolwiek ryzyko.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%