Zamknij
REKLAMA

Piękni i Młodzi - prawdziwa afera. Sprawdź więcej plotek na ich temat na Pinbook.pl

07:45, 19.08.2020 | materiały partnera

Piękni i Młodzi - wielka afera i szczęśliwy finał?

Tym, co działo się w zespole „Piękni i Młodzi” żyli prawie wszyscy. Zaczęło się od niewinnej awantury, przerodziło się w prawdziwe piekło i swój finał znajdzie w sądzie. Chociaż dzisiaj wychodzi na to, że zarówno jedna, jak i druga strona są szczęśliwe - nadal nie brakuje kontrowersji, które co i rusz rozpalają fanów zespołu. Od czego się zaczęło i jak wygląda życie członków Piękni i Młodzi dzisiaj?

Awantura po sylwestrze

W 2019 roku Narożni ogłosili, że biorą rozwód, ale jednocześnie zapewnili fanów, że nie wpłynie to na losy zespołu. Jednocześnie postanowili przeprowadzić go w 100% bezboleśnie, ze względu na swoją córkę - Gabrysię. Niestety, bardzo się pomylili. Chociaż każde z nich poszło w swoją stronę i znaleźli sobie partnerów, to tuż po koncercie sylwestrowym rozpoczął się prawdziwy koszmar. Wtedy właśnie Krzysztof, obecny partner Magdy z zespołu, miał pobić nową partnerkę Dawida Narożnego. Ponoć ona z kolei użyła gazu pieprzowego w jego stronę. Poszło o opiekę nad córką Gabrysią - rzekomo Magda wolała siedzieć i pić alkohol, niż zająć się córką. Byli małżonkowie przerzucali się winą, aż ostatecznie do sieci wpłynęło nagranie, na którym widać całe zajście.

W konsekwencji, po licznych wypowiedziach na swój temat, Magda wyrzuciła Narożnego z zespołu i zakazała mu grać z nimi. Dawid powiedział, że sprawa zakończy się w sądzie, bo Magda nie ma do tego prawa, ponieważ zespół założył właśnie on.

Ostatecznie sprawa ucichła, Dawida zastąpił inny chłopak, a Narożny postanowił rozwinąć karierę solową. Jak dzisiaj wygląda ich życie?

Członkowie Pięknych i Młodych dzisiaj

Po wielu kłótniach w mediach - każde z nich skupiło się na układaniu swojego życia. Magda Narożna dalej jest ze swoim partnerem, o którego poszło po Sylwestrze i wspólnie wychowują jej córkę. Jak się okazało, i to całkiem niedawno, zaręczyli się i planują ślub. Być może niedługo zobaczymy zdjęcia sprzed ołtarza. Magda stara się nie komentować niczego, co dotyczy jej byłego męża.

Dawid Narożny jest nadal nieco bardziej wylewny i chętnie dzieli się różnymi sprawami, które dotyczą jego i byłej żony. Skupia się jednak na swojej partnerce Joannie, z którą spodziewa się syna, o czym niedawno poinformowali. Jego Instagram pełen jest zdjęć z Asią, jego córką, którą również wychowuje, a także rewelacji, które dotyczą jego życia zawodowego - Dawid wydaje bowiem swoje single i pracuje nad pierwszą, solową płytą.

Jeśli interesuje was więcej plotek - na pewno znajdziecie sporo na temat całej sprawy, która toczy się od początku 2020 roku. Ostrzegamy - niektóre ich wypowiedzi są bardzo ostre. W Internecie znajdziecie również film z ich bójki po koncercie sylwestrowym.

A wy co o tym sądzicie? Powinni powstrzymać się dla córki przed wzajemnym obrzucaniem się błotem?

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%