Zamknij
REKLAMA

Salon fryzjerski - profesjonalna promocja w sieci

13:02, 12.10.2021 | materiały partnera

Coraz więcej przedsiębiorców rozumie jak ważne dla prowadzenia ich biznesu jest zwrócenie się ku medium, jakim jest Internet. Szyldy, banery i rozdawanie ulotek przestały mieć już jakiekolwiek marketingowe znaczenie. Teraz liczy się to, co jest o nas w sieci. Dlaczego tak się dzieje? Jak się wyróżnić?

Opinie o salonie fryzjerskim

Ze sloganu reklamowego lub ulicznej ulotki nie dowiemy się, czy salon fryzjerski w Krakowie faktycznie oferuje najlepsze strzyżenie w mieście. Są to dla nas tylko hasła, które niewiele znaczą i nie możemy odnieść ich do realiów. Co innego opinie innych osób, które już skorzystały z danej usługi. Jeśli nasza koleżanka była zadowolona ze strzyżenia w salonie X, najprawdopodobniej i my się tam udamy. Na pierwszej wizycie zaś zweryfikujemy, czy i nam sposób wykonania usługi podoba się tak, jak przyjaciółce.

Internetowe komentarze

Swoistą nowoczesną wersją „koleżeńskiej porady” są komentarze internautów pozostawione w sieci. Dla użytkowników portali społecznościowych oraz rankingów są one o tyle istotne, że jest ich bardzo dużo. Mamy więc opinie wielu osób, które pozwalają nam na szersze spojrzenie, a później – wyciągnięcie średniej. Jeśli większość klientów była zadowolona – skorzystamy z usługi, jeśli nie to najpewniej wybierzemy inne studio fryzur dla siebie.

Ranking fryzjerów

Nie powinna dziwić już nikogo szerzące się grono porównywarek i rankingów usług, które pozwalają zorientować się jak, w uśrednieniu, oceniane są salony fryzjerskie w Białymstoku czy Lublinie. Pomagają one odnaleźć tych fryzjerów, którzy najlepiej wykonują swoją pracę i to według klientów. Tego typu zestawienia cieszą się powszechnie o wiele większym zaufaniem niż zestawienia eksperckie. Podczas porównywania rankingów odkryjemy jednak smutną prawdę – oceny pomiędzy portalami się różnią! Dlaczego?

Sposób oceniania

Kluczowy jest tutaj sposób wyłaniania najlepiej ocenianych. Każdy portal stosuje inne zasady oraz różną skalę do ich wyrażania. Część witryn pozwala zagłosować tylko raz, kiedy w innych możemy dokonywać oceny po każdej wizycie w salonie. Najbardziej wiarygodnym zestawieniem byłoby więc takie, które zestawia dane ze wszystkich portali rankingowych. Dałoby nam to bardzo szeroki przekrój wszystkich fryzjerów w mieście. Dokładnie takim zestawieniem są Orły Fryzjerstwa.

Plebiscyt Orły Fryzjerstwa

Jest to coroczne zestawienie, w którym pod uwagę brane są wszystkie oceny przedsiębiorstwa z branży fryzjerskiej, jakie znajdują się w sieci. Zestawienie jest więc wrażliwe także na utrzymywanie przez studio fryzur wysokiego zadowolenia klientów z roku na rok. Na listę zwycięzców w danym mieście lub całej Polsce trafiają tylko te firmy, które uzyskają ze średniej swoich ocen wynik od 8.0 do 10.0 punktów.

Jak się wyróżnić?

Już dziś zgłoś swój salon do kolejnej edycji plebiscytu Orły Fryzjerstwa na stronie https://www.orlyfryzjerstwa.pl/. Pamiętaj, że udział w zestawieniu jest bezpłatny, a w przypadku zwycięstwa – Twój salon trafi do rankingu zupełnie za darmo!

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%