Zamknij
REKLAMA

Koncert z okazji 10-lecia rzeszowskiego zespołu Hermetic Evolution

12:03, 08.09.2021 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Rzeszowski zespół Hermetic Evolution zaprasza na pierwszy po sześciu latach i zarazem jubileuszowy koncert organizowany z okazji 10-lecia działalności. Muzycy zaprezentują na scenie przygotowany na tę okazję repertuar składający się z utworów ze wszystkich faz twórczości, a jako gość specjalny wystąpi nagradzana i wyróżniana na ogólnopolskiej scenie muzycznej grupa SYMPTONE. Koncert odbędzie się w sobotę 11 września 2021 roku w Pubie Spółdzielczym w Rzeszowie.

Hermetic Evolution to rzeszowski zespół powstały w 2011 roku, który ma na swoim koncie trzy albumy studyjne. W trakcie działalności grupa dzieliła scenę z takimi grupami, jak Luxtorpeda, Strachy Na Lachy, Oddział Zamknięty, Farben Lehre i Sztywny Pal Azji, a jej muzykę można było usłyszećna kanałach znanych youtuberów - Niekrytego Krytyka i Cyber Mariana. Największe sukcesy zespołuto: Nagroda Publiczności VII Ogólnopolskiego Festiwalu "Rockowa Noc", Nominacje do Nagrody Muzycznej Polskiego Radia Rzeszów "Werbel 2012" i „Werbel 2020” oraz kwalifikacja do dogrywki Przeglądu Młodych Zespołów Cieszanów Rock Festiwal.

Podczas jubileuszowego koncertu Hermetic Evolution wystąpi gość specjalny. Będzie nim pochodząca z Rzeszowa grupa SYMPTONE, która działa od 2019 roku. Różnorodne gusta i inspiracje członków zespołu tworzą jedną, mocną kompozycję, która ociera się o gatunki grunge, punk rocki nu-metal. SYMPTONE był finalistą Antefest’u Antyradia 2021 w Warszawie, gdzie zdobył wyróżnieniei nagrodę specjalna, jak również finalistą Festiwalu Garaże 2021 w Szczecinie, na którym został zdobywcą Dzikiej Karty.

Jubileuszowy koncert Hermetic Evolution z gościnnym występem grupy SYMPTONE odbędzie się w sobotę 11 września 2021 roku w Pubie Spółdzielczym przy ul. Aleksandra Fredry 4 w Rzeszowie. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:30, a koszt udziału wynosi 10 zł.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMABiżuteria i zegarki - porównaj na Ceneo
0%