Zamknij
REKLAMA

HAPPYSAD

HAPPYSAD
  • niedziela 11 października, 18:00
  • 11.10.2020
  • Rzeszów

https://www.kupbilecik.pl/img/gal_plakaty/zmbijhav5milnzhe.jpg
 

Równo trzy miesiące po premierze swojej ósmej płyty zespół Happysad wyrusza w trasę promocyjną. Następcę ozłoconego już Ciała Obcego, krążek Rekordowo Letnie Lato, wydał 29 listopada 2019 Mystic Production, a promują go single: "Cały", "Jak dawniej" oraz "Słoneczniki i konopie", do których zespól przygotował trzy teledyski.

"-Cieszymy się, że chyba po raz pierwszy w naszej historii, od wydania płyty do rozpoczęcia trasy promującej minie trochę czasu. Publiczność będzie miała okazję poznać bardzo dokładnie materiał, trochę z nim pożyć. Wierzymy, że fani na koncerty przyjdą zaangażowani emocjonalnie. My natomiast będziemy mieli chwilę na przygotowanie się do odgrywania tych utworów na żywo. Wbrew pozorom to dość wymagający materiał" - mówi Łukasz Cegliński, gitarzysta zespołu.

Portal interia.pl w recenzji płyty napisał: "To naprawdę świetne, melodyjne, ale jednocześnie uciekające w nieoczywiste strony kompozycje" dodając także: "Ewolucja Happysadu jest jedną z najbardziej fascynujących i satysfakcjonujących w historii polskiego rocka". Na program każdego występu złożą się piosenki z Rekordowo Letniego Lata i najbardziej znane utwory zespołu.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

wrzesień 2020


październik 2020


10.10 sobota
Popek w Palmie!

Popek w Palmie!

10 października 2020 

Czytaj więcej
11.10 niedziela
HAPPYSAD

HAPPYSAD

11 października 2020 

Czytaj więcej

grudzień 2020