Zamknij
REKLAMA

Policjanci wsparli akcję "Podziel się życiem. Oddaj krew"

11:29, 11.09.2020 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Kluby Honorowych Dawców Krwi PCK rzeszowskiego Oddziału Prewencji Policji i komendy miejskiej w Rzeszowie, przyłączyły się do akcji „Podziel się życiem. Oddaj krew!!!”. To już kolejne działania tego rodzaju, w których udział wzięli funkcjonariusze z Podkarpacia.

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie zwróciło się z prośbą o honorowe oddawanie krwi. W tym celu, w sierpniu zorganizowało akcję „Podziel się życiem. Oddaj krew!!!”. Bez tego drogocennego leku, lekarze w szpitalach nie mogą leczyć, operować i ratować ludzkiego życia. Niejednokrotnie, aby pomóc jednej osobie, potrzebna jest krew, którą oddało kilku dawców. Każda pomoc jest bardzo ważna, zwłaszcza teraz kiedy zmagamy się z pandemią koronawirusa.

Kluby Honorowych Dawców Krwi PCK rzeszowskiego Oddziału Prewencji Policji i komendy miejskiej w Rzeszowie, nie pozostały obojętne na apel. Łącznie 30 funkcjonariuszy honorowo oddało ten najcenniejszy dar, jakim jest krew. Policjanci na co dzień są świadkami m.in. wypadków drogowych, w których wielu ludzi ginie, a jeszcze więcej zostaje rannych. Dlatego doskonale wiedzą, jak wielu osobom jest ona potrzebna.  

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA