Zamknij
REKLAMA

Policjanci i sanepid kontrolowali stoki. Efekty?

13:36, 20.01.2021 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

W miniony weekend policjanci wspólnie z pracownikami sanepidu sprawdzali, czy właściciele stoków narciarskich w powiecie bieszczadzkim, stosują się do zaleceń sanitarnych. Sprawdzali czy przestrzegane są obostrzenia związane z pandemią koronawirusa.

Policjanci każdego dnia prowadzą działania, których celem jest ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa. W trakcie minionego weekendu mundurowi wspólnie z pracownikami sanepidu przeprowadzili kontrole stoków, pod kątem przestrzegania wprowadzonych ograniczeń. Wartym podkreślenia jest fakt, że nie stwierdzili żadnych uchybień.

Funkcjonariusze przypominają mieszkańcom i osobom odwiedzającym Ustrzyki Dolne, o trwającym w dalszym ciągu stanie pandemii oraz o wprowadzonych obostrzeniach.

- Przypominamy, że każda osoba, która narusza obowiązujące przepisy sanitarne, może zostać pouczona, ukarana mandatem lub wobec takiej osoby funkcjonariusze mogą skierować wniosek o ukaranie do sądu. O rażącym łamaniu przepisów mundurowi poinformują też inspekcję sanitarną, która może nałożyć wysoką karę pieniężną - przekazują funkcjonariusze.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

GregGreg

1 0

Jesli nie stwierdzili uchybień tzn że dobrze pracowali na swoje pensje... Widocznie już wiedzą że plandemia ma na celu zniszczenie Polski i gospodarki, aby żydzi mogli ja łatwo przejąc.... To samo ze szczepionkami.... 05:58, 21.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%