Zamknij
REKLAMA

Zaoszczędź na technologii Huawei w te Święta Bożego Narodzenia

16.58, 15.12.2022 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 16.59, 15.12.2022

Jeśli więc nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukałeś w samym Czarnym Piątku, nie panikuj. Wymieniliśmy wszystkie oferty, które wciąż są aktualne – chociaż nadchodzą oferty prezentów świątecznych Huawei.

Znajdź najlepsze oferty na Huawei MateBooks na te Święta Bożego Narodzenia. Będziemy wyszukiwać reklamy internetowe i drukowane na weekend świąteczny, aby zapewnić najlepsze ceny na popularne laptopy, takie jak Huawei MateBook.

Historycznie Święto Dziękczynienia było świetnym momentem na zakup laptopa dla siebie lub na prezent świąteczny. W tej kategorii komputerów osobistych istnieje duża konkurencja cenowa i powinieneś być w stanie zdobyć ogromną zniżkę cenową w te Święta Bożego Narodzenia na laptopy Huawei.

Huawei Matebook X Pro

MateBook X Pro (2022) jest oparty na 12-rdzeniowym procesorze Intel Core i7-1260P 12. generacji (4 wydajności, 8 wydajności), z 16 GB pamięci RAM i 1 TB pamięci masowej SSD. GPU to Intel Iris Xe Graphics – nie masz szczęścia, jeśli chodzi o dyskretną grafikę. Nie ma opcji zakupu w czasie, chociaż płyta bazowa jest wyjmowana, dając dostęp do dysku SSD, jeśli 1 TB to za mało.

MateBook X Pro 2022 dobrze radzi sobie z głównymi obciążeniami, chociaż brak oddzielnej grafiki utrudnia go w grach. Jego 14,2-calowy ekran jest jasny, z dobrym pokryciem gamy kolorów i dokładnością, nawet jeśli nie jest to panel OLED, a podsystem audio jest tak dobry, jak to tylko możliwe. Jedyne rozczarowania to rozdzielczość kamery internetowej 720p zamiast 1080p, brak gniazda kart SD i umiarkowana żywotność baterii.

Huawei MateBook D-15 (2021)

To budżetowy laptop o solidnej wydajności. Widzieliśmy, że jest dostępny w sprzedaży podczas świąt Bożego Narodzenia, jest wyposażony w 14-calowy ekran dotykowy Full HD, Intel Core i7-11. generacji i 8 GB pamięci z dyskiem SSD 256 GB.

Huawei nie zrobił żadnych ogromnych postępów z nowym D15, ale małe kroki, które podjął, są wystarczające, aby utrzymać go bardzo blisko szczytu naszej zalecanej listy niedrogich laptopów przez kolejny rok, nawet jeśli cena wzrosła, a wyświetlacz nie otrzymał aktualizacji, której tak bardzo potrzebował.

Dziwne zastrzeżenie pozostaje oczywiście, jak niedorzeczne ustawienie kamery internetowej i brak jakiejkolwiek formy podświetlenia klawiatury, ale biorąc pod uwagę rundę, MateBook D15 jest nadal solidną, inteligentną, kompetentną maszyną w dobrej cenie. Jakie jest słowo, którego szukam? O tak: przyzwoite.

Huawei MateBook E

Ogólnie rzecz biorąc, Matebook E dość dobrze realizuje swój cel, jakim jest połączenie multimediów, kreatywności i funkcji biurowych. Oferuje solidną wydajność, świetny wyświetlacz i obsługę akcesoriów lepszą niż większość. Po prostu nie oddalaj się zbytnio od gniazdka lub zabierz ze sobą mocny akumulator. Mimo to, między płaską klawiaturą, brakiem wbudowanej podpórki i różnymi ikonami integracji Huawei rozsianymi po interfejsie użytkownika, istnieje kilka innych drobnych problemów. Można to jednak wybaczyć, gdy spojrzymy na cenę.

Model podstawowy z procesorem Intel Core i3-1110G4, 8 GB pamięci RAM, 128 GB pamięci i systemem Windows 11 Home w trybie S; oraz konfiguracja średniego poziomu z procesorem Intel Core i5, 16 GB pamięci RAM, 512 GB pamięci masowej i normalną wersją systemu Windows 11 Home.

Jeśli szukasz niedrogiego urządzenia 2 w 1, które może pełnić funkcję tabletu multimedialnego i laptopa do pracy, warto przyjrzeć się Matebookowi E. Sprawdź najnowszą świąteczna promocja matebooka.

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMADzień Kobiet - zobacz ceny
0%