Zamknij
REKLAMA

Wyjątkowe kartki na urodziny

14.00, 08.09.2022 Materiał partnera

Jest wiele wyjątkowych okazji, kiedy chcemy podarować komuś prezent płynący prosto z serca. Ważne urodziny, rocznica, wyjątkowe momenty godne celebrowania. Okazji do świętowania jest wiele. Świetnym pomysłem jest wręczenie kartki z życzeniami. Ten gest z pewnością sprawi wiele radości i będzie formą sentymentalnej pamiątki na długie lata. Bez wątpienia 18-te urodziny to wyjątkowy czas, który warto takim dodatkiem obdarować.

Kartka - pamiątka na długie lata 

Szukanie prezentu, zwłaszcza dla bliskiej naszemu sercu osoby to często niełatwe zadanie. Czasami korzystać z najprostszych, a jednocześnie niebanalnych rozwiązań  Chcemy sprawić radość, zaskoczyć i sprawić, by upominek był wyjątkową pamiątką. Kartka urodzinowa to piękny podarunek, który może być dodatkiem lub odrębnym prezentem. Ten osobisty podarunek często otrzymuje od osoby obdarowanej wyjątkowe miejsce, często widoczne, by przynosił pozytywne wspomnienia i myśli o osobie, która go wręczyła. Warto wybrać wyjątkową, oryginalną kartkę, która będzie się wyróżniała. 

Wyjątkowe życzenia na papierze

Kartkę okolicznościową można wręczyć osobiście podczas składania życzeń, schowaną w kopertę. Nie zawsze jednak możemy przekazać życzenia osobiście. Mimo, że żyjąc w XXl wieku najczęściej korzystamy z elektronicznych form przesyłania wiadomości, ponieważ jest to ekspresowy sposób to warto pomyśleć o kartce z życzeniami. Kiedy listonosz przyniesie zapakowaną w kopercie kartkę solenizant z pewnością będzie zaskoczony, coraz rzadziej sięga się po taką formę komunikacji, a 18-tka zasługuje na nietuzinkowe życzenia. Wybierając odpowiednią kartkę warto zapoznać  z ofertą fabrykartka.pl Tu znajdziesz niebanalne, oryginalne kartki na urodziny. 18-tka to nowy etap życia, niech kartka i życzenia też będą godne zapamiętania i zachowania. 

Kartka na 18-te urodziny 

Dzień 18-tych urodzin to niezapomniany czas. Młoda osoba staje się pełnoletnia. Te chwile chce celebrować z najbliższymi jej osobami. Bez względu, czy będzie to szalona impreza  czy symboliczna forma te chwilę warto upamiętnić niesamowitymi życzeniami na ciekawej kartce. Mogą to być życzenia od jednej osoby lub np. grupy przyjaciółz na której każdy z nich się podpisze  Wkroczenie w dorosłość to symboliczny moment, dlatego warto go podkreślić niesamowitym upominkiem. Kartka urodzinowa z tej okazji od jednej osoby, lub np. grupy przyjaciół z podpisami sprawi, że solenizant przez długi czas będzie mógł wspominać ten ważny dla niego dzień. 

Pamiętaj, że to właśnie z takich drobnych gestów tworzą się najpiękniejsze wspomnienia.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%