Zamknij
REKLAMA

Weekendowy wypad do SPA - niezapomniane doznania

19:28, 12.05.2021 | Materiał partnera

Relaks w obiekcie SPA stanowi rewelacyjny sposób na spędzenie wspólnego czasu we dwoje. Taka propozycja może usatysfakcjonować również osobę, która chce odpocząć od zgiełku i miejskiego szumu. Zdecydowanie weekend jest najlepszą porą na skorzystanie z wielu atrakcji.

Weekendowy wypad do SPA może stanowić także doskonały prezent dla jubilatów, rodziców, przyjaciół bądź innych bliskich osób, którym chce się sprawić radość. Niezapomnianych wrażeń może dostarczyć Hotel Grand Chotowa. Ekskluzywny kompleks oferuje również wiele wspaniałych atrakcji terenowych, z których warto skorzystać. Oferuje on także relaksujące, regenerujące oraz pielęgnujące zabiegi SPA, które pomogą w odnowie biologicznej ciała.

Profesjonalne zabiegi kosmetyczne oferowane w ekskluzywnym SPA 

W obiekcie SPA można znaleźć profesjonalny gabinet kosmetyczny, w którym można skorzystać między innymi z oczyszczania skóry cząstkami wodoru. Dogłębne oczyszczanie eliminuje wolne rodniki, usuwa martwe komórki oraz wprowadza substancje odżywcze pod skórę. Efektem zabiegu jest regeneracja, odżywienie oraz oczyszczenie skóry na poziomie komórkowym. Dzięki stymulacji mikroprądami, poprawia się elastyczność oraz napięcie skóry. W celu uzyskania jak najlepszych i trwałych efektów, zaleca się wykonanie zabiegów w ilości minimum trzech razy. Lifting skóry za pomocą ultradźwięków jest kolejną propozycją od SPA, która daje niesamowite efekty. Dzięki niej, znacząco poprawia się napięcie cery, owal twarzy i ogólny wygląd. Proces przebudowy skóry rozpoczyna się już po około trzech miesięcy po przeprowadzonym liftingu. Z pewnością warto połączyć relaks w ekskluzywnym obiekcie hotelowym z wysokiej jakości zabiegami kosmetycznymi.

Masaż relaksacyjny, całościowy lub częściowy oferowany dla gości

Wykwalifikowana kadra masażystów oraz kosmetologów, podczas zabiegów SPA pozytywnie oddziałuje na krążenie krwi i limfy. Warto wiedzieć, że wzmocniony układ odpornościowy lepiej walczy z infekcjami i wirusami. W hotelu znajduje się także profesjonalny gabinet masażu. Każda zainteresowana osoba, przebywająca na terenie obiektu może skorzystać z masażu relaksacyjnego, całościowego bądź częściowego. Nowość i bez wątpienia również innowację stanowi usługa SPA z zastosowaniem odżywczej czekolady. Pobudza ona mikrokrążenie, regenerację oraz koi zmysły. Po masażu skóra pięknie pachnie, jest ona miękka i aksamitna w dotyku, natomiast rozluźnione mięśnie szybciej się regenerują a także są przygotowane na większy wysiłek. Dzięki wyżej wymienionym zabiegom gwarantowane są niezapomniane wrażenia.

Usługi SPA, które wywodzą się z kultury wschodu - dlaczego warto z nich skorzystać?

Podczas weekendu w luksusowym obiekcie warto także skorzystać z masażu stemplami ziołowymi oraz pałeczkami bambusowymi. Zabiegi te wykorzystują techniki, które na co dzień cenione są w Tajlandii jak i również w kulturze wschodu. Przywracają one harmonię i spokój oraz ukojenie. Warto zafundować sobie tych parę chwil relaksu. Usługi SPA trwają od pół do nawet półtorej godziny. Jest to wystarczający czas na pobudzenie mikrokrążenia skóry. Te oraz inne relaksujące zabiegi oferowane są przez wykwalifikowany i doświadczony personel. Polecane są one między innymi osobom, które chcą odpocząć i nabrać sił na dalszy tydzień. Mogą z nich skorzystać również sportowcy a także osoby, które dbają o codzienną profilaktykę. Polecane są także tym, którzy żyją w ciągłym napięciu. Warto pamiętać o tym, że zaledwie jeden weekend w SPA może wnieść dużo dobrego do życia.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%