Zamknij
REKLAMA

Cztery miejsca, masa atrakcji. Sylwester w Rzeszowie

11:54, 22.12.2021 | mb
Skomentuj
REKLAMA

Takiego sylwestra miejskiego w stolicy Podkarpacia jeszcze nie było. W tegorocznym programie zaplanowano atrakcje w czterech lokalizacjach na terenie miasta. Wszystkie będzie można oglądać na żywo, ale także online. To pokazy laserów, mapping i pokaz dronów.

Bez koncertu na rzeszowskim Rynku, za to z wyjątkowymi atrakcjami – tak będzie wyglądał tegoroczny sylwester miejski w Rzeszowie. Stolica Podkarpacia stawia tym razem na magię światła - na wyjątkową noc w roku zaplanowano pokaz dronów, mapping i pokazy laserów. Wszystko to w różnych lokalizacjach na terenie miasta. Całość wydarzenia będzie też transmitowana na żywo w sieci – na kanale FB Rzeszów Stolica Innowacji, oraz na kanałach FB i YT Estrady Rzeszowskiej.

Sylwestrowa zabawa rozpocznie się o godzinie 23.45 w Parku Sybiraków, gdzie zobaczymy kilkunastominutowy pokaz laserów przygotowany przez firmę Visual Sensations. Kilka minut przed północą będzie można podziwiać świetlne animacje wyświetlane na budynku Ratusza, a o godzinie 00.00 wystartuje pokaz laserów na Rynku. Świetlną wisienką na torcie będzie natomiast pokaz dronów wyreżyserowany i przeprowadzony przez firmę JUSTPOINT. Ten odbędzie się przy Hali Podpromie. Tańczące drony będzie można podziwiać między innymi z Mostu Zamkowego i pobliskiego parkingu. Drony wystartują o godzinie 00:25.

To nie jedyne sylwestrowe niespodzianki – swoje oblicze tej nocy zmieni Pomnik Czynu Rewolucyjnego, na którym już od godziny 21.00 będzie wyświetlany mapping.

Transmisja online sylwestra miejskiego rozpocznie się o godzinie 23.30. Internautom przerwy między pokazami umilą DJ-skie sety. Nie zabraknie też życzeń od Prezydenta Miasta Konrada Fijołka.

PROGRAM SYLWESTRA MIEJSKIEGO 2021/2022:

godz. 23.30 - rozpoczęcie transmisji online (FB: Rzeszów Stolica InnowacjiEstrada Rzeszowska; YT: Estrada Rzeszowska

godz. 23.45 – Park Sybiraków, POKAZ LASERÓW 

godz. 00.00 – Rynek, LASEROWE ANIMACJE, POKAZ LASERÓW 

godz. 00.25 – parking przy Hali Podpromie, POKAZ DRONÓW

A także:

godz. 21.00 – Pomnik Czynu Rewolucyjnego, start MAPPINGU

(mb)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%