Zamknij

Jedno auto w stawie, drugie na dachu. Seria wypadków

dw 10:35, 07.08.2025 Aktualizacja: 10:36, 07.08.2025
Skomentuj

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności i rozwagę za kierownicą. Tylko wczoraj na terenie powiatu bieszczadzkiego doszło do trzech kolizji drogowych. Każda z nich miała miejsce w innych lokalizacjach, ale łączy je jedno, pośpiech i brak koncentracji.

Do zdarzeń doszło w różnych częściach powiatu. Na szczęście w żadnej z kolizji nikt nie odniósł poważnych obrażeń, ale nie obyło się bez uszkodzeń pojazdów i interwencji służb ratunkowych.

Do jednej z kolizji doszło w Braniowie, niedaleko Arłamowa. Kierujący osobowym autem stracił panowanie nad pojazdem, który dachował. W samochodzie podróżowały trzy osoby, w tym dziecko. Na miejsce wysłano dwie karetki pogotowia. Wszyscy uczestnicy zdarzenia trafili do szpitala na badania. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Kolejna kolizja miała miejsce w Dwerniku. Kierująca pojazdem chciała skręcić w lewo. W tym samym czasie inny kierowca rozpoczął manewr wyprzedzania. Aby uniknąć zderzenia, odbił kierownicą w lewo, wypadł z jezdni i wjechał do pobliskiego stawu. Na szczęście zarówno kierowca, jak i pasażerowie zdołali samodzielnie opuścić pojazd.

Trzecie zdarzenie miało miejsce w miejscowości Żłobek. Kierujący oplem nie dostosował prędkości do warunków panujących na łuku drogi i zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z prawidłowo jadącym pojazdem.

We wszystkich przypadkach sprawy wyjaśnia policja. Mundurowi przypominają, że nadmierna prędkość, brak ostrożności oraz nieprzemyślane manewry mogą prowadzić do bardzo niebezpiecznych sytuacji. 

(dw)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%