Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
13:38, 03.10.2022
Obecność na targach, szczególnie tak prestiżowych, jak Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego, z roku na roku nabiera coraz większego znaczenia. Dzieje się tak głównie dlatego, że targi doskonale weryfikują rzeczywistość. Bo o ile w przestrzeni wirtualnej można powiedzieć niemal wszystko, o tyle na targach, każde słowo domaga się dowodu. Co o kondycji polskiej branży drzewnej i meblarskiej można powiedzieć po minionej edycji targów DREMA?
00:00, 02.10.2022
Dzięki wielu dostępnym rozwiązaniom technologicznym funkcjonowanie w świecie jest zdecydowanie łatwiejsze. Mowa zarówno o sferze życia prywatnego, jak i zawodowego. Zwłaszcza automatyzacja przemysłu jest zjawiskiem, które stanowi potwierdzenie tego trendu. Za wiele procesów coraz częściej odpowiadają maszyny – oczywiście konfigurowane i sterowane przez człowieka. Okazuje się, że właściwe dopasowanie elementów zarządzających czy kontrolujących działanie urządzeń stwarza lepsze warunki do pracy i zwiększa ich funkcjonalność.
00:00, 01.10.2022
Światowy Dzień Serca to święto obchodzone corocznie w ponad 120 krajach w dniu 29 września. Inicjatorem tego wydarzenia jest World Heart Federation, którego aktywnym członkiem jest Polskie Towarzystwo Kardiologiczne. Głównym celem Światowego Dnia Serca jest edukacja i promocja zdrowego stylu życia oraz profilaktyki jako najskuteczniejszego sposobu zachowania zdrowia. Hasło tegorocznego Dnia Serca ustalone przez Światową Federację Serca to: Use Heart For Every Heart - w j. polskim „Miej Serce dla Serca”.
11:10, 29.09.2022
Łańcuch dostaw oleju spożywczego to złożony proces, który obejmuje produkcję, transport i sprzedaż olejów spożywczych. Recykling zużytego oleju spożywczego może potencjalnie zmniejszyć wpływ łańcucha dostaw na środowisko.
09:57, 29.09.2022
Pogrzeb to ceremonia upamiętniająca śmierć człowieka. Pogrzeb zwykle ma trumnę lub trumnę, w której znajduje się ciało zmarłego, i można go również nazwać „pożegnaniem” lub „ostatnim pożegnaniem”.
REKLAMA
12:47, 28.09.2022
Zakup dobrej jakości obuwia w dzisiejszych czasach wcale nie jest taki oczywisty. Możemy trafić na świetnie wyglądające produkty, które jednak po niedługim czasie ulegną zużyciu. Nadmiernym, co należy podkreślić, do ilości pieniędzy które na nie wydaliśmy. Dlatego też warto prześledzić sposoby na to, jak można kupić obuwie niedrogo, ale jednocześnie by produkty te były jak najtrwalsze.
12:21, 26.09.2022
Świeckie pogrzeby są w Polsce odprawiane coraz częściej. Kto decyduje się na takie pochówki? W jaki sposób przebiega pogrzeb świecki?
13:58, 23.09.2022
Mazda przez wszystkie lata obecności na rynku motoryzacyjnym, przyzwyczaiła swoich zwolenników do innowacyjnych rozwiązań wpływających na komfort prowadzenia. Unikalny system personalizacji Mazdy taki komfort właśnie zapewnia. Każdy kierowca Nowej MAZDY CX-60 może teraz cieszyć się idealną pozycją za kierownicą.
10:00, 19.09.2022
Wybór odpowiedniej drogi dającej spokojną przyszłość to problem wielu maturzystów zastanawiających się nad wyborem uczelni i kierunku studiów. Co roku u młodych ludzi pojawia się pytanie „co mnie interesuje i czy znajdę studia, które zaspokoją moje pasie i oczekiwania”. Warto dobrze się zastanowić i najpierw sprawdzić ofertę dobrze przygotowanych i wysoko ocenianych kierunków studiów.
00:01, 19.09.2022
Montaż osłon zewnętrznych warto rozważyć niezależnie od tego, czy jesteśmy na etapie budowy domu, czy mamy już zaaranżowane cztery kąt. To rozwiązanie pozwoli na redukcję wydatków związanych z eksploatacją domu, szczególnie w obliczu zbliżającego się okresu grzewczego.
REKLAMA
08:04, 14.09.2022
Równo trzydzieści lat od otwarcia pierwszej w Polsce restauracji McDonald’s, firma publikuje pierwszy w swej historii raport ESG. Dokument podsumowuje 2021 rok i określa strategiczne cele rozwojowe na kolejne lata.
12:21, 12.09.2022
Skoro na miejscu będą wszystkie narzędzia i materiały, to dlaczego nie zrobić z nich mebli i od razu po targach wysłać ich potrzebującym? Podczas rozpoczynających się we wtorek targów DREMA działać będzie Fabryka Mebli na Żywo. Wyprodukowane w niej zestawy mebli trafią do dzieci z domów dziecka w Ukrainie.
12:08, 12.09.2022
Międzynarodowe zawody branż EuroSkills 2023 odbędą się za rok w Gdańsku– poinformował dr Paweł Poszytek, dyrektor generalny Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE). WorldSkills i EuroSkills nazywane są potocznie Igrzyskami Olimpijskimi Zawodów Branżowych - to największe na świecie konkursy umiejętności zawodowych, które odbywają się w kilkudziesięciu dyscyplinach - począwszy od robotyki po gotowanie, florystykę czy budownictwo.
15:59, 09.09.2022
Zielona karta USA jest marzeniem każdego, kto pragnie zamieszkać na terenie USA i tam na nowo rozpocząć swoje życie. Trzeba jednak pamiętać, że nie jest ona równo znaczna z otrzymaniem amerykańskiego obywatelstwa. I choć zyskanie jej nie jest zbyt łatwe, to istnieje wiele sposobów, by ją stracić. Co warto wiedzieć na temat zielonej karty?
14:00, 08.09.2022
Jest wiele wyjątkowych okazji, kiedy chcemy podarować komuś prezent płynący prosto z serca. Ważne urodziny, rocznica, wyjątkowe momenty godne celebrowania. Okazji do świętowania jest wiele. Świetnym pomysłem jest wręczenie kartki z życzeniami. Ten gest z pewnością sprawi wiele radości i będzie formą sentymentalnej pamiątki na długie lata. Bez wątpienia 18-te urodziny to wyjątkowy czas, który warto takim dodatkiem obdarować.
REKLAMA
REKLAMABiżuteria i zegarki - porównaj na Ceneo