Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
06:14, 03.08.2020
4 bardzo dobrze przygotowane kierunki studiów, ponad 20 specjalności, nowoczesne systemy przekazywania i sprawdzania oraz większy nacisk na przekazywanie wiedzy praktycznej. To propozycje WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej dla tegorocznych kandydatów. Ze względu na pandemię koronawirusa rekrutacja podzielona będzie na tury i prowadzona on-line za pomocą systemu e-rekrutacji.
12:42, 23.07.2020
Pandemia koronawirusa wpłynęła niemalże na każdą branżę. Wiele firm utraciło część dochodów, inne - musiały przez kilkanaście tygodni pogodzić się z zakazem prowadzenia działalności. Obecnie gospodarka stopniowo wraca do normy, jednak niektóre branże zupełnie zmieniły charakter funkcjonowania. Czy zmiany te dotknęły branżę pożyczkową? Sprawdź, jak udzielana jest chwilówka online w czasie pandemii koronawirusa.
12:37, 23.07.2020
Kredyt mieszkaniowy umożliwia spełnienie jednego z najpiękniejszych marzeń - marzenia o własnych czterech ścianach. W celu podjęcia decyzji, na jaki kredyt mieszkaniowy się zdecydować, często trzeba stracić wiele godzin, a ostatecznie i tak poszukiwania mogą nie wnieść za wiele informacji. Jeśli zależy Ci na poznaniu informacji, jaki kredyt mieszkaniowy wybrać, koniecznie zapoznaj się z poniższym tekstem.
19:40, 27.04.2020
Medycyna estetyczna kojarzona jest często jako oferta skierowana do kobiet dojrzałych. Jednak z usług tego typu korzystają także młodsze panie!
13:14, 24.04.2020
Wizytówka Natury to sklep ze zdrową żywnością ekologiczną, naturalną i tradycyjną, ale nie tylko. W naszej ofercie znajdziecie Państwo mnóstwo innych produktów - nie związanych z jedzeniem, choć żywność ekologiczna to nasz priorytet.
13:29, 27.03.2020
Czekoladowe desery doskonale sprawdzą się niemal w każdej sytuacji - zarówno w spokojne, niedzielne popołudnie spędzane z rodziną, jak i podczas spotkania ze znajomymi. Oto kilka propozycji i wskazówek, dzięki którym, nawet nie mając doświadczenia cukierniczego, można cieszyć się wyjątkowym smakiem czekoladowych deserów.
11:30, 26.03.2020
Zainwestuj co najmniej 2000 złotych na Autolokacie 13 i wygraj mieszkanie w Rzeszowie! Masz szansę również wygrać Samochód osobowy Toyota Yaris oraz szereg innych wartościowych nagród. Ich łączna wartość to prawie 300 tysięcy złotych. Dołącz do loterii do 6 sierpnia 2020 roku!
11:55, 24.03.2020
Urządzenia wielofunkcyjne łączą w sobie drukarkę, skaner, ksero, a niekiedy i faks. Świetnie sprawdzają się zarówno w standardowych biurach, jak i tych prowadzonych w domu. Ich eksploatacja nie generuje dużych kosztów, poza tym wielofunkcyjność oszczędza miejsce. Kupując sprzęt drukujący, skanujący i kserujący, trzeba wziąć pod uwagę kilka kwestii, które decydują o komforcie użytkowania urządzenia. Czym więc kierować się przy zakupie?
14:58, 16.03.2020
Prowadzenie firmy we własnym domu wydaje się być kuszącą propozycją, przynajmniej na początku, jednak nie w każdym przypadku pomysł ten zda egzamin. Jeśli nasza działalność wymaga ciągłych spotkań z klientami czy kontrahentami to biuro w domu prawdopodobnie okaże się być nietrafionym pomysłem, bowiem przysporzy nam więcej kłopotów niż korzyści. W takim wypadku dobrym rozwiązaniem jest wynajem biura.
10:49, 27.12.2019
ompletując wyposażenie do naszego domowego biura, powinniśmy zwrócić uwagę nie tylko na wygodne krzesło lub duży stół, ale także na zestaw akcesoriów i przyborów biurowych pomocnych w organizacji materiałów, z którymi pracujemy.
REKLAMA
09:32, 18.12.2019
Kariera Tomka Kołeckiego może zaskakiwać, szczególnie tych, którym wydaje się, że o polskim kabarecie wiedzą wszystko. W ostatnich miesiącach to ten artysta stand-upowy był najbardziej aktywny w stand-upie. Na styczeń 2020 zapowiada nową trasę.
14:00, 27.11.2019
Nie masz jeszcze planów na nadchodzącego sylwestra i nie wiesz gdzie się wybrać? Przygotowaliśmy krótki przegląd najlepiej zapowiadających się imprez. Tegoroczny sylwester to doskonała okazja nie tylko dla fanów rapu, dla których zagra w Trójmieście Quebonafide. W Poznaniu szykują się dwie duże imprezy - jedna w stylu Glamoure, druga w latynoskim rytmie. Na liście znalazła się także stolica Dolnego Śląska - sprawdź sam, gdzie się wybrać na Sylwestra 2019/2020!
18:07, 26.11.2019
Coraz częściej zdarza się, że widząc u znajomej piękny, oryginalny sweter, dowiadujemy się, że zrobiła go sama, na drutach. Przychodzi wtedy myśl "Skoro ona mogła, to mi też się przecież uda, to nie może być takie trudne!". Udajemy się do pasmanterii i napotykamy pierwszy problem - co dokładnie będzie nam potrzebne? Przedstawiamy niezbędnik początkującego, z którego dowiesz się, w co zaopatrzyć się na początku przygody z dzierganiem.
10:42, 21.11.2019
Zaskórniki to problem, z którym borykają się zarówno kobiety, jak i mężczyźni, niezależnie od ich wieku. Te nieestetyczne, czarne lub białe kropeczki potrafią przysporzyć wiele problemów, szczególnie gdy nie zaczniemy im przeciwdziałać. Jakie zabiegi kosmetyczne na zaskórniki najlepiej wybrać? Na to pytanie znajdziesz odpowiedź poniżej.
18:12, 13.11.2019
Podstawowym czynnikiem, który warunkuje ocenę kancelarii prawniczej już na samym początku rozmów z jej przedstawicielem jest bez wątpienia jakość relacji między Klientem a prawnikiem. Profesjonalista cierpliwie wyjaśnia niekiedy bardzo zawiłe przepisy oraz terminologię prawniczą, a także wykazuje się dużą kulturą osobistą w każdej sytuacji. Z pewnością nie warto powierzać swoich interesów kancelarii, która traktuje Klienta w sposób szablonowy i nie poświęca jego sprawie dostatecznej ilości uwagi.
REKLAMA