Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
09:00, 15.12.2020
Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Szukasz wyjątkowego prezentu dla swoich bliskich? Nie wiesz, co podarować dziecku? Personalizowane prezenty to wyjątkowe niespodzianki dla najmłodszych, jak i nieco starszych.
11:14, 23.11.2020
Chcesz zafundować sobie dietę pudełkową w Rzeszowie, ale nie wiesz, która z nich będzie strzałem w dziesiątkę? Przychodzimy z pomocą! Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik, dzięki któremu dowiesz się, jaki catering dietetyczny wybrać, aby osiągnąć wyznaczony cel.
11:48, 13.10.2020
Prowadzisz firmę na terenie Rzeszowa lub okolic? Chciałbyś dotrzeć do większej liczby lokalnych klientów i tym samym zwiększyć sprzedaż? Idealną usługą dedykowaną dla Twojej firmy będzie pozycjonowanie lokalne!
13:07, 30.09.2020
Wiele firm prowadzących sprzedaż towarów lub usług rozlicza sprzedaż dokonaną w jednym miesiącu, fakturą wystawianą na początku następnego miesiąca. Jak prawidłowo rozliczyć w takiej sytuacji sprzedaż do celów VAT i jak właściwie ustalić moment powstania przychodu?
11:11, 30.09.2020
Naprawy, wykończenie, malowanie czy remont to usługi, które zlecamy profesjonalistom. Jak podaje Fixly, z perspektywy klienta najważniejszym czynnikiem wyboru jest wiarygodność danego fachowca. Gdzie najczęściej szukamy specjalistów?
20:59, 16.09.2020
Osoby, które chcą w łagodny sposób zakończyć swoje małżeństwo, najczęściej wybierają rozwód bez orzekania o winie. Ten rodzaj rozstania może zostać również ustalony przez sąd, kiedy nie da się określić, kto z małżonków jest winien zepsucia współżycia.
13:03, 15.09.2020
Inna forma, ale idea ciągle ta sama - promocja przykładów projektów zrealizowanych ze środków unijnych. Mowa o Dniach Otwartych Funduszy Europejskich, które w tym roku w związku z pandemią koronawirusa odbędą się wyłącznie w formie online. Obok wirtualnych spacerów i filmów ukazujących inwestycje i przedsięwzięcia współfinansowane z Unii, planujemy wiele ciekawych webinariów i warsztatów, w trakcie których widzowie nie tylko poszerzą swoją wiedzę o funduszach, ale zdobędą też nowe umiejętności. Brzmi intrygująco? Tak też będzie! 
00:00, 04.09.2020
Współprowadzone z pracodawcami kierunki studiów, nowoczesne laboratoria, rozwinięta infrastruktura, możliwość realizacji pasji i zainteresowań oraz przyjaźnie na całe życie - to kapitał, który otrzymują studenci Politechniki Krakowskiej. Co więcej, już podczas naboru można - dzięki wynikowi rekrutacyjnemu - zdobyć szansę na nagrodę pieniężną od rektora PK. Rekrutacja na uczelnię wciąż trwa. Kandydaci mogą do 10 września rejestrować się na większość kierunków oferowanych przez PK (poza architekturą i inżynierią wzornictwa przemysłowego). Do 22 września prowadzona jest także rejestracja na architekturę krajobrazu.
14:23, 28.08.2020
Wydawać by się mogło, że reklama usług o charakterze medycznym na Facebooku czy Instagramie nie ma zbyt wielkiego sensu. Przeczą temu profile śpiewających czy rapujących dentystów, którzy w zabawny sposób pokazują jak dbać o higienę jamy ustnej. W social mediach można się odnaleźć bez względu na profesję, czy przełoży się to jednak na wzrost ilości pacjentów w naszym gabinecie?
10:25, 25.08.2020
Z roku na rok rynek szkół językowych w Rzeszowie stale się powiększa. W związku z tym, należy zadać sobie pytanie, jakie cechy powinna mieć dobra szkoła językowa, w której zdecydujemy się podjąć kurs. 
REKLAMA
07:45, 19.08.2020
Piękni i Młodzi - wielka afera i szczęśliwy finał?
06:14, 03.08.2020
4 bardzo dobrze przygotowane kierunki studiów, ponad 20 specjalności, nowoczesne systemy przekazywania i sprawdzania oraz większy nacisk na przekazywanie wiedzy praktycznej. To propozycje WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej dla tegorocznych kandydatów. Ze względu na pandemię koronawirusa rekrutacja podzielona będzie na tury i prowadzona on-line za pomocą systemu e-rekrutacji.
12:42, 23.07.2020
Pandemia koronawirusa wpłynęła niemalże na każdą branżę. Wiele firm utraciło część dochodów, inne - musiały przez kilkanaście tygodni pogodzić się z zakazem prowadzenia działalności. Obecnie gospodarka stopniowo wraca do normy, jednak niektóre branże zupełnie zmieniły charakter funkcjonowania. Czy zmiany te dotknęły branżę pożyczkową? Sprawdź, jak udzielana jest chwilówka online w czasie pandemii koronawirusa.
12:37, 23.07.2020
Kredyt mieszkaniowy umożliwia spełnienie jednego z najpiękniejszych marzeń - marzenia o własnych czterech ścianach. W celu podjęcia decyzji, na jaki kredyt mieszkaniowy się zdecydować, często trzeba stracić wiele godzin, a ostatecznie i tak poszukiwania mogą nie wnieść za wiele informacji. Jeśli zależy Ci na poznaniu informacji, jaki kredyt mieszkaniowy wybrać, koniecznie zapoznaj się z poniższym tekstem.
19:40, 27.04.2020
Medycyna estetyczna kojarzona jest często jako oferta skierowana do kobiet dojrzałych. Jednak z usług tego typu korzystają także młodsze panie!
REKLAMA