Zamknij
REKLAMA

Normobaria jak to działa?

20:20, 17.02.2021 | Materiał partnera

Od tysięcy lat wiele osób poszukuje sposobu na przedłużenie życia, magicznego środka zapewniającego długowieczność. Okazuje się, że rzeczywiście można wspomóc swoje zdrowie i skutecznie spowolnić proces starzenia komórek. Nie trzeba jednak sięgać po żadne niezwykłe eliksiry, z pomocą przychodzi normobaria. Jest to metoda terapeutyczna wspomagająca organizm w walce z wolnymi rodnikami, wielorakimi schorzeniami i nieprzyjemnymi dolegliwościami. Korzystanie z komór normobarycznych sprawia, że życie staje się zdrowsze, bardziej komfortowe i dłuższe. Nie są to żadne cuda, ale fakty, potwierdzone badaniami naukowymi.

Jak działa komora normobaryczna?

Komora normobaryczna jest szczelnie zamkniętym pomieszczeniem, w którym panują optymalne warunki do zdrowienia i młodnienia. Za pomocą urządzenia możliwe staje się zwiększenie w powietrzu zawartości tlenu, dwutlenku węgla i wodoru. Dąży się do odtworzenia warunków panujących na ziemi w okresie jury, czyli drugiego okresu ery mezozoicznej – miało to miejsce setki milionów lat temu, kiedy planeta była zdominowana przez dinozaury. W powietrzu atmosferycznym znajdowało się kilkadziesiąt razy więcej wodoru niż obecnie, ciśnienie było na poziomie 1500 hPa. Dokładnie takie warunki panują w normobarni, dzięki czemu możliwe jest dotlenienie wszystkich komórek organizmu i spowolnienie procesu ich starzenia. Wodór posiada silne właściwości antyoksydacyjne, wykazuje działanie oczyszczające. Przebywając w komorze normobarycznej, można wzmocnić system immunologiczny, zahamować rozwój bakterii beztlenowych, zainicjować powstawanie nowych naczyń krwionośnych, zwiększyć nasycenie tlenem komórek i ilość komórek macierzystych.

Dlaczego warto przebywać w normobarii?

Normobaria nie tylko wspiera zdrowie, ale pozwala uporać się z różnymi nieprzyjemnymi dolegliwościami i wielorakimi schorzeniami. Okazuje się niezwykle pomocna w leczeniu alergii, astmy oskrzelowej, łuszczycy, cukrzycy, autyzmu, choroby sercowo-naczyniowej. Pomaga także przy udarach, zawałach, nadwadze, bezsenności, problemach ze szpikiem kostnym, obrzęku chorych tkanek. Ta niezwykła metoda terapeutyczna przyspiesza proces gojenia ran, wspiera walkę z chorobami nowotworowymi. Wykorzystuje się ją także przy stwardnieniu rozsianym, migrenach, boreliozie, zaburzeniach układu ruchu. Regularne pobyty w komorze normobarycznej zwiększają wydolność fizyczną i psychiczną organizmu, podnoszą jego witalność i sprawność. Pozytywne efekty widoczne są także w postaci lepszej koncentracji i łatwiejszego zapamiętywania. Tkanki szybciej się regenerują, organizm jest mniej podatny na różnego typu infekcje. Poprawia się także jakość snu i wygląd skóry.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%